logo
zamknij zamknij

Redukcja bez siłowni.

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 629

0 5 0
napisał(a)
Doresimoth
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 17 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 491
Witam, rozpoczynam ten wątek bez diety. Na początku chciałbym się spytać, jakie ćwiczenia wykonywać bez siłowni podczas redukcji? Mam 17 lat. 184cm i 85kg. Wskaźnik BMR: 2041 kcal.
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4122 Napisanych postów 129775 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 584252
trening domatora
bodziec silowy jest konieczny, aby zachowac jak najwiecej mięśnia.
napisał(a)
Doresimoth
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 17 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 491
Trening domatora + 2 godziny w tygodniu tańca 1,5h. Jak by to rozłożyć?
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4122 Napisanych postów 129775 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 584252
domator 3 razy w tygodniu minimum, taniec w dni wolne
napisał(a)
Doresimoth
Początkujący
Domator na początek bez drążka i hantli... Głównie sprawia mi trudność robienie nawet zwykłych pompek. Kiedyś mocno schudłem i trochę spaliło się mięśni... teraz wiem, co to katabolizm.
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 1092 Napisanych postów 41525 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 371724
odżywianie jest najważniejsze więc trzeba będzie się na nim skupić

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2017-04-06 21:39:02
1

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Doresimoth
Początkujący
Lubię biegać, tańczyć, pływać... zdrowe odżywianie bardzo jest ważne i na tym muszę się skupić... plan wykonywania różnych czynności też powinienem rozłożyć jakoś. Ćwiczenia w domu mogę wykonywać, Domatora czemu nie, ale jestem słaby kondycyjnie i szybko się męczę. Góra 10 pompek potrafię zrobić. Podciągnąć się na drążku, to mogę tylko sobie pomarzyć...

Zmieniony przez - Doresimoth w dniu 2017-04-06 21:48:46
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1092 Napisanych postów 41525 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 371724
Zakladajac ze biegasz , tanczysz i plywasz to kondycja jest raczej dobra, a problem z pompkami i podciaganiem wynika z braku sily a tu nie ma innego sposoby niz trening silowy oraz dostarczenie odpowiedniej ilosci skladnikow odzywczych
1

www.fizjosteo.pl

napisał(a)
kamilplnk
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 5280 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 107717
Doresimoth
Lubię biegać, tańczyć, pływać... zdrowe odżywianie bardzo jest ważne i na tym muszę się skupić... plan wykonywania różnych czynności też powinienem rozłożyć jakoś. Ćwiczenia w domu mogę wykonywać, Domatora czemu nie, ale jestem słaby kondycyjnie i szybko się męczę. Góra 10 pompek potrafię zrobić. Podciągnąć się na drążku, to mogę tylko sobie pomarzyć...

Zmieniony przez - Doresimoth w dniu 2017-04-06 21:48:46
tylko pamietaj zeby te zdrowe odzywianie bylo razem z ujemnym bilansrm kalorycznym inaczej lipa
1
napisał(a)
Ekspert
Nawet przy ujemnym zrobić kilka pompek nie powinno być większym problem przy podciąganiu już może być inaczej przy większej masie ciała
1

www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nutwhey

Następny temat

Pierwszy plan treningowy

Najważniejsze witaminy dla trenujących na siłowni

Diana Dudziak zmotywowana przez głodnego sąsiada!

Białko - ważny składnik diety kobiety aktywnej

Rower, orbitrek, schody, bieżnia?

Trening na siłowni a miesiączka - czy można ćwiczyć?

Dieta redukcyjna a poziom testosteronu

Magnez - źródła w diecie

Magdalena Koral weźmie ślub!