SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - zastój.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23
Witam, mam problem ponieważ od miesiąca jestem na diecie redukcyjnej i do tej pory wszystko szło całkiem dobrze.Spadek wagi z 98 do 92 kg. Od 2,5 tygodnia mam zastój i nie mogę ruszyć,ani wagi,ani wymiarów. Mam nadzieję na jakieś rady i podpowiedzi, ewt "zj**ki" :D.

Dane
Wiek: 21
Waga: 92
Cel-85 kg
Wzrost : 183
BF: 16,3
Cel - 10%
Trening : FBW 3 x w tygodniu,Aeroby 4-5 razy w tygodniu ( skakanka 45 minut minimum 4x w tygodniu,czasami dochodzą sporty zespołowe)

Dieta:
1 Posiłek:
- 4 białka jaj, 60g płatków owsianych , zmiksowane w blenderze i usmażone beztłuszczowo
- spora dawka warzyw
-wypijam łyżke oliwy z oliwek
2 posiłek
- serek wiejski(zawartość 3 g tłuszczu,2,4 węgli)
- dużo warzywa
3 posiłek
- 50 g ryżu brązowego, 150 g piersi z kurczaka,
4 posiłek
- 40 g ryżu białego, drób albo rybka (150 g)
-warzywa
5 posiłek
-twaróg,tuńczyk, tatar - posiłki bogate w białko
-warzywa

Suplementacja: Spalacz - Man scorch, zielona herbatka, tauryna,arginina, witaminy, l-karnityna, melatonina 3mg przed snem, ketony malinowe

Zastanawiałem się nad przejściem na trening HIT i podniesieniem ilości aerobów jednak nie jestem do tego przekonany.

Z góry dzięki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 211 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3384
rozpisz BTW i zapotrzebowanie

Jestem Bogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23
Białko 220 g, Węgle 110g, tłuszcze 90g, Zapotrzebwanie dzienne 3255 kcal, dostarczam 2300,

Zmieniony przez - fiszmak w dniu 2012-05-17 23:47:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 211 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3384
Dieta okej, jedz jajka całe nie wyrzucaj żółtek podbijesz sobie tłuszcze, to będzie dobre. Skup się na prawidłowym wykonywaniu treningu siłowego + aero; nie ważna ilość tylko jakość. 4razy w tygodniu FBW + od razu po nim aero 45-55min i wystarczy ci nie musisz nap*****lać tego aero jak głupi + możesz dodać jeden raz w tygodniu trening interwałowy

osobiście nie widzę w diecie tłuszczy nie wiem skąd te 90g wziąłeś...

aero - bieżnia - to ci da mocny efekt

Zmieniony przez - psychopata w dniu 2012-05-18 00:01:09

Zmieniony przez - psychopata w dniu 2012-05-18 00:03:10

Jestem Bogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23
Problem w tym,że podbije sobie też cholesterol jak będę szamał 4 zółtka codziennie, nie zapominając o tuńczyku,który też go podbija. Sorry,nie dopisałem do każdego posiłku, oprócz przed treningowego wchodzi jedna łyżka oliwy z oliwek. Właśnie jeżeli chodzi o tą jakość to chciałem wejść na HIT, teraz zaczyna się sesja i zaj**iście ciężko wygospodarować czas na trening 4x w tygodniu i wykonać go w 100 % poprawnie,a na HIT można zbudować całkiem niezłe osiągi, okej aero wchodzą od razu po treningu,mam nadzieje,że coś ruszę,bo już dostaje białej gorączki. Dzięki za radu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23
Problem w tym,że podbije sobie też cholesterol jak będę szamał 4 zółtka codziennie, nie zapominając o tuńczyku,który też go podbija. Sorry,nie dopisałem do każdego posiłku, oprócz przed treningowego wchodzi jedna łyżka oliwy z oliwek. Właśnie jeżeli chodzi o tą jakość to chciałem wejść na HIT, teraz zaczyna się sesja i zaj**iście ciężko wygospodarować czas na trening 4x w tygodniu i wykonać go w 100 % poprawnie,a na HIT można zbudować całkiem niezłe osiągi, okej aero wchodzą od razu po treningu,mam nadzieje,że coś ruszę,bo już dostaje białej gorączki. Dzięki za radu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 211 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3384
"podbije sobie też cholesterol jak będę szamał 4 zółtka codziennie" - mit, ludzie na dietach jedzą od 4-8 jaj i i cholesterol jest niższy niż przeciętnego Kowalskiego (ja jem osobiście 5 jajek dziennie a ważę mniej niż ty o 20kg, pamiętaj że 40-45% tłuszczy musi być pochodzenia zwierzęcego), musisz się skupić na prawidłowości wykonywania ćwiczeń i ich kolejności, jak wspomniałem nie musisz zap*****lać tyle aero, po za tym jeżeli trzymasz diete na tym samym poziomie kalorycznym a schudłeś to po prostu zwiększ intensywność treningów; skup się na tych 3 treningach ale zrób je jak należy, 2h na siłowni minimum! Ja rozumiem że możesz nie mieć czasu, ale bez czasu nie ma efektów.

Zmieniony przez - psychopata w dniu 2012-05-18 00:13:08

Jestem Bogiem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta w delegacji :)

Następny temat

2h spacer z rana i kiedy śniadania?

WHEY premium