SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - proszę o pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 107
Płeć : mężczyzna
Wiek : 24
Waga : 90
Wzrost : 186
Aktywność w ciągu dnia : praca fizyczna
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : zamierzam biegać 3x w tygodniu + 3 x w tyg. trening w domowych warunkach, bez sprzętu póki co
Odżywianie : mam słabość do fast foodów, ale już je odstawiłem
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Stan zdrowia : zdrowy
Preferowane formy aktywności fizycznej : bieganie
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Zapotrzebowanie kaloryczne : ok. 3150 kcal

Witam, poniżej dodaję ułożony przez siebie plan żywieniowy, do którego jednak mam kilka pytań i prośbę o rady.

Pierwsza sprawa, to zastanawiam się czy nie zamienić 2 posiłku z trzecim.
Druga to proszę o radę odnośnie twarogu. Nie nawidzę jego smaku, a nie wiem, co mógłbym dodać, żeby za bardzo nie naruszyć tej diety (najlepiej mi smakuje ze śmietaną i cukrem, ale wiadomo, że to odpada).
Proszę o rady, wskazówki, zmiany w diecie :)

Jeszcze jedna ważna rzecz. Pracuję niestety w systemie zmianowym, więc dwa tygodnie pracuję od 7 do 15, a następne dwa od 22 do 6. Nie mam pojęcia, jak na nockach rozłożyć te posiłki, prosiłbym bardzo o pomoc w tym elemencie...

Pozdrawiam




Zmieniony przez - Jumba w dniu 2013-04-07 10:20:53
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 82
twaróg polecam na słono - z pomidorami lub na słodko(widzę,że lubisz na słodko)- z miodem.Co do diety nie jestem kompetentny żeby Ci w tym doradzić ale polecam omijać szerokim łukiem produkty typu "light" czy "zero", lepiej zastąpić je naturalnymi produktami

Zmieniony przez - kazimierz95 w dniu 2013-04-07 23:36:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Orzechy

Następny temat

Dieta do oceny 80kg nie wiem co mam robic ..

WHEY premium