SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - obcięcie węgli

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1016
Witam, zbliżam się do końca redukcji i chciałem trochę obciąć węgle, żeby na koniec trochę zmaksymalizować efekt.

Wygląda to tak:

8:00 posiłek 1
10:30 posiłek 2
12:00-13:00 trening
zaraz po treningu białko + 2 banany i truskawki
14:00 posiłek 3

Tylko w tych posiłkach w ciągu dnia mam węgle. Z którego najkorzystniej byłoby je wykopać? Jak wykopie te węgle, to mam zwiększyć tłuszcze, żeby bilans nadal się zgadzał?

Dziękuję za pomoc!:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
mozesz albo obiąć ww i podbic tł, albo przyciąć ww i nie podbijać do bilansu (ale wtedy zejdziesz z kcal ogółem, a nie wiem ile juz ich masz w tej chwili, wiec nie moge poradzic aby na pewno tak zrobic). wegle wytnij z II i mozesz te banany wywalic bezposrednio po trenie, wypic tam samo bialko, albo bialko+ te truskawki albo porcje innego owoca i potem bezposrednio posilek. rownie dobrze mozesz tez zrobic rotacje ww i w DNT zjechac z nimi bardzo nisko, a w DT trzymac na normalnym poziomie- carb cycling tak zwany, ktory b. dobrze sie spisuje u wielu osób

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1016
dzięki! mam jeszcze jedno pytanie odnośnie carb cyclingu, DNT to są dni tylko bez siłowni czy ogólnie dni, w których nie ćwiczę nic (nie biegam itp.)? U mnie wygląda to tak, że 3x w tyg jest siłownia+25minut truchtu, 3x ćwiczenia insanity (te z drugiego miesiąca, które są bardzo wyczerpujące 45-60min), 1x 40min biegu. Pewnie carb cycling w takim przypadku nie wchodzi w grę, bo wydaje mi się, że to insanity jest za intensywne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
bez silowni. cardio mozesz zrobic. w carb cycling mozna dac dni high carb, moderate carb (w te bez silki, ale intensywne) i low carb (jakies lekkie cardio albo nic). poczytaj, bo spokojnie mozesz to zastosowac przy swoim ukladzie

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Atestacja i Certyfikacja Żywności

Następny temat

Chodze po po kazdym posilku do wc co jest nie tak ?

WHEY premium