SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - mizerne rezultaty.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 529
Witam!Pisze z takim problemem do Was,ogólnie zaczłałem dietke Low Carb,lesz cwicze 4x w tyg po 1-2h.Rano(musli)i przed treningiem wrzucam zawsze ok 100g ryzu białego(choc wiem ze brazowy lepszy by był)i po siłce tez wegli troche ok 100g

Dieta wygląda tak :
7.00
musli 100g mleko
jogurt+musli
lub Albuminy jaj

9.00
piers z kury(100-150g)
sałatka z griill kurcz.(pomidor,ogórek,oliwa z oliwek)
lub tez 4 jaja lub makrela wędzona

12.00
jabłko,kiwi,grejfrut(codzien owoc jakis wrzucam)

14.00

-PROTEIN 80
35g(27 g B)
słonecznik lyb pestki dyni
16.00

kura z rożna,surówka
lub piers grill,gotowana

18.00
serek wiejski

21-22

twaróg póltusty 100g,
lub albuminy przed snem


W dni treningowe daje ryz jak pisałem,chleba wogóle nie jem,napoje tylko woda,cherbata zielona,kawa rano.

Chce teraz kupić jakis pomocny supl mysle o spalaniu i kupic Cklebuterix Treca(podobno bezpieczny)
ale mysle o S.A.V i poprostu dawac na chama,bo siłe mam ostatnio dobra
do tego chce raz w tyg na basenik a dwa razy w tyg(weekend) biegac w terenie po godz na poczatek mysle,ze to mi pozmoze.Co powiecie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2787
Mizerna dieta, mizerne rezultaty. Gdzie tłuszcze? Jakie musli?? Obliczyłeś w ogóle swoje zapotrzebowanie i rozkład btw? Brak ankiety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 529
tak obliczyłem,mam 103 kg obecnie(miałem 108 kg 2 mies temu)troche zjechałem widac ale brzuch jeszcze mega otłuszczone,moze ktos mi obliczy,jakas kaska na konto by wpłyneła?ktos sie podejmie?ale ktos co zna sie na rzeczy...Pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki posiłek

Następny temat

Dieta potrzebna

WHEY premium