SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Tkanki tłuszczowej. Pomoc przy diecie, suplementacji.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3624

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Płeć

M

Waga

84

Wzrost

190

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Szkoła, praca w serwisie narciarskim/rowerowym Trening 3 razy 2 tygodniu. Trening od 10 do 13 na siłowni jeżeli warunki dobre są bieganie w parku

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

3x w tygodniu siłownia. Podstawowe ćwiczenia w domu, rower

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Jedzenie z niską zawartością tłuszczu brak słodyczy fast foodów. -18kg w pół roku

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Zdrowy

Stosowana lub planowana suplementacja

Brak do tej pory, planowany spalacz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 55
Witam. Potrzebuję pomocy przy redukcji tkanki tłuszczowej. Pierw zacznę historię moich treningów.
Początek Sierpień 2012
Masa początkowa sierpień 102kg
Masa masa na dzień 02.01.2013 84kg
Wzrost 190cm
Wiek 21 lat
Rodzaj treningu
3/4 razy w tygodniu
Start Bieżnia 20 minut 13,5km/h Puls podczas biegu 160-170
Brzuch: 20x5 uniesień nóg w zwisie. 20x5 ugięć brzucha z obciążeniem 110kg
Zależnie od dnia ramiona,barki/klatka,nogi/grzbiet.
Koniec 20minut Crosstrainer/Wiosła 15minut utrzymywanie pulsu w okolicach 160-170

Dieta:
Śniadanie Chleb z wędliną z kurczaka i warzywa zazwyczaj pomidory
Drugie śniadanie dwie surowe marchwie
Obiad po treningu ryż i pierś z kurczaka, grillowana lub panierowana.
Kolacja warzywa. Najczęściej surowe marchwie.

Suplementacja do tej pory:
- brak

Potrzebuję pomocy przy redukcji tłuszczu, w pół roku spadek 12% z 33% na 21%.
Cel 15-13%
Chciałbym zacząć brać spalacz tłuszczu bo już efekty od miesiąca są bardzo słabe, tylko potrzebuję pomocy z doborem i przy ocenie diety.
Chciałbym wyciągnąć kaloryfer i mięśnie klatki piersiowej z pod tłuszczu i trening ustawić pod rzeźbę. Już nie mam pomysłu. Kawy nie pijam, nie palę, alkohol okazyjnie.
Co do spalacza chciałbym wypłynąć na głęboką wodę czyli by działał intensywnie i przy intensywnym treningu. A poza tym ewentualna suplementacja wspomagająca. Mój limit pieniężny około 100-120zł miesiąc/3 tygodnie.
Zdjęcia:


będę wdzięczny za każdą odpowiedź, ewentualnie jeżeli ktoś jest z łodzi i ma w tym doświadczenie i nie przeszkadza nie miałbym nic przeciwko ewentualnemu spotkaniu lub treningu.

Zmieniony przez - Serrator w dniu 2013-01-02 19:49:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Witaj, nie potrzebujesz na razie spalaczy, tylko przede wszystkim dobrą dietę i dobry trening. Aktualna dieta jest niedoborowa w składniki odżywcze i szczerze odradzam jej kontynuowanie. Trening też powinien być usystematyzowany bo to co opisałeś jak widzisz donikąd nie prowadzi. Masz tematy podwieszone w tym dziale, możesz ułożyć coś samemu opierając się na w/w informacjach i dać nam plan do sprawdzenia. Ale plan musi być rozpisany czytelnie, trening z podziałem na ćwiczenia, serie, powtórzenia: dieta z uwzględnieniem gramatury oraz b/w/t i kcal (masz w serwisei potreningu.pl dziennik żywieniowy który za darmo wszystko za ciebie policzy). Masz też możliwość skorzystania z planów, pomocy dietetyka i trenera, info w moim podpisie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 55
Możesz mi zaproponować jakąś dietę bez serów twarogów itp ponieważ nie przepadam za nimi. Jeżeli to możliwe warzywną z mięsem, niestety nie mogę działac na własną ręke bo nie mam pojęcia na temat gramatury.

Zmieniony przez - Serrator w dniu 2013-01-02 22:18:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Nikt za darmo diety nie ułoży. Jak zapłacisz to wtedy ją dostaniesz.
Jeśli nie masz pojęcia na temat gramatury, to poczytaj tematy podwieszone i zapoznaj się z tabelami dotyczącymi kcal i rozkładu białek/tłuszczy/węgli w danych produktach.

Hard work & dedication

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Basen vs dieta + polecane substytuty smacznych produktów ;)

Następny temat

Dieta na 2600kcal

WHEY premium