SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Teapot

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 234986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Dzięki za bułgarskie wskazówki Pokombinuje i zobaczymy jak pojdzie :)



Mały apdejt

Przeprowadzka się dokonała Jeszcze jest miliard malych rzeczy do zrobienia, ale juz da sie zyc.

Dzis rano zaoszczedzilam na luziku pol godziny, 5 min spacerkien do stacji, 5 min w pociagu, kawiarnie, 5 min spacerku i jestem w biurze z kawą w ręku :)

Musimy kupic nowe lozko - tylko ramę. mam upatrzone w ikei, z szufladami (gdzies trzeba trzymac te wszystkie ubrania sporotwe ) Starą ramę mąż mial od 2006 roku i raczej nie przezyje kolejnego skladania - idzie na śmietnik. Takze spimy na lozkowym materacu na podlodze. Jest wygodniej, bo bardziej twardo - ufff, ulga dla mojego kregoslupa.

Z piatku na sobote malo snu - moze 3-4 h, caly dzien noszenia pudel, pakowania i sprzątania. Wiecej odpakowywania w niedziele.

W sobote odezwala sie moja stara kontuzja plecow - na szczescie odpoczynek zrobil swoje i juz nic nie boli.

Staram sie trzymac miche jako tako - ale gotowanie jest niestety ostatnie na liscie priorytetow ;) Ale! Kuchnia jest super, jasna, przyjemna, milo bedzie pichcic w takich warunkach


Dzis niestety znow wypadnie mi DT - musze jechac do konsulatu odebrac nowy paszport z nowym nazwiskiem i potwierdzic profil zaufany (zalatwianie spraw urzedowych przez internet! wow!)

Orientacyjna micha:

1. overnight oats, kawa z mlekiem
2. makrela (z puchy) plus kuskus + warzywa + ciecierzyca; sliwki
3. losos, ryz, warzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Teapot, a które model łóżka macie na oku?
My wcześniej mieliśmy Brimnes - nie polecam, teraz mamy MALM otwierane całe do góry i jest czad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
No wlasnie Brimnes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 260 Napisanych postów 9148 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 123840
Ładne jest, ale szuflady są dość małe i nie wykorzystują całej powierzchni spodu łóżka; za dużo się w nich nie zmieści.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Fajnie. Mnie czeka na koniec roku przeprowadzka a najpierw szukanie mieszkania, albo raczej pokoju, i juz na sama mysl mi sie odechciewa :P
W ogole wrzucikabys jakies fotki Ty masz chyba lato w pelni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Mowisz - masz!

Dzis smażyłam tyłeczek w 40 stopniach na plaży - woda była cudowna, nie dało sie poleżeć dłużej niz 15 min bez ochłodzenia sie. No i bonus - mój kot Geralt próbujący nowa ławeczkę maz kupił - i jakiś kettle (28kg) i piłkę lekarska z uchwytami - 10kg.

A ja jutro ruszam na nowa silke :) zapisałam sie - wyglada super,dużo lepszy sprzęt!











Zmieniony przez - Teapot w dniu 18/03/2018 11:10:07 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Hhahaha co za kot
Kurcze Tea szczesciara z Ciebie! teraz bede sie co chwile gapic na te zdjecia. Kiedys sobie obiecalam ze bede miala widok z okna na morze i trzeba cos dzialac w tym kierunku! (i zimne morze jak tu sie nie liczy :P) Pieknie.
2

Moj pierwszy dziennik
http://www.sfd.pl/DT_redukcja_Maria1209-t1113012.html
Dziennik z wyzwania posladkowego
http://www.sfd.pl/BAD_ASS_SQUAD_maria1209-t1120394.html pods. s. 30

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
No pięknie tu jest, pięknie Widzisz, od ponad 4 lat tu jestem a jakos malo do tej pory z tej przyrody korzystalam. Czas to zmienic. Plaża 10 min pociagiem, mozna chodzic na spacery - tylko trzeba powalczyc z przyzwyczajeniem do siedzenia na tylku

Wczoraj udalo mi sie nie spalic na czerwono - Kupilam fajny olejek do opalania, jak cos tak ladnie pachnie i nawilza to az sie chce uzywac. No i tez nie lezalam plackiem tylko sobie chodzilam. Troszke brązu nie zaszkodzi :)


bziu - o tak! Wstaje i tak o tej samej godzinie (6) ale w pracy jestem pol h wczesniej = wychdoze pol h wczesniej. Silka tuz kolo pracy wiec zaczynac trening bede kolo 15:30 - i chyba unikne tlumow - podobno najwiecej ludzi przychodzi rano i kolo 17.

Dzis pierwszy trening na nowej silce - troche mam stres, bo zawsze nowe miejsce, nie wiadomo gdzie co jest. Ale jakos przezyje chyba Jest (dzialajaca!!!) klima, sa squat racki, jakies nowe sprzety... bedzie mozna urozmaicic trening :) Plus ta laweczka w domu - ja to tam ja, mam silke, ale chcialabym jakos zmotywowac mojego meza do cwiczen - narzeka na plecy, no i brzuszek sie zrobil pokazny. Ale u niego to dieta lezy przede wszystkim.


kleine-hexe - no wlasnie mi sie wyglad podoba plus te dodatkowe szuflady i zaglowek z polkami. Jakos super pojemne nie musza byc, bo w sumie mam duzo miejsca na 2 komody (szuflady, jak najwiecej szuflad!!!) i duza wbudowana szafe. Chce tez uniknac kotow pod lozkiem - bo tam zwykle walcza i nie mamy jak ich rozdzielic Myslalam, ze cos z konstrukcja jest nie tak, czy z jakoscia. Ale w sumie to dosc tanie lozko, materac i tak mamy... w 'normalnych sklepach' taka rama to przynajmniej 3xwiecej. Moja kolezanka takie miala w Polsce i pamietem jak mi sie podobalo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Ale fotki - zazdroszczę. U mnie dzisiaj -6 stopni. A w piątek była taka cudowna pogoda, że z Warszawy do mnie - jakieś 160 km - jechałem prawie 6 godzin. Takiej śnieżycy dawno nie widziałem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

System w treningach

Następny temat

Czym zastąpić orzeczy - tłuszcze?

WHEY premium