SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja T3 czy ECA?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 122
Witam na wstępie chce dodać że posiadam dietę nisko tłuszczową, więc generalnie dietka jest, chodź za około 3 tygodnie mam wizytę u dietetyka by przepisał mi dietę lekko strawną ponieważ mam stłuszczoną wątrobę i trzustkę. Tak wiem że nie mogę przyjmować supli przez te bebechy, bynajmniej jakiś czas jak to ujęła Pani Doktor. Wracając do tematu planował na redukcje przy tym nie tracąc zbyt dużej ilości mięśni
takie zestawienie HGH, T3, Testosteron, białko, hydrominium ( takie coś z apteki :D ), Grenade Thermo Detonator.
Nie mam zielonego pojęcia czy to dobre połączenie czy też w ogóle bez sensu, kierowałem się opiniami i poradami na forach.
Do ECA nie mam żadnego połączenia i w tym problem chciałbym wiedzieć czy te zestawienie z T3 jest ok czy też nie i czy jest lepsze ECA i z czym. Dodam że prócz diety mam 5 razy w tygodniu aeroby średnio po 35-40 minut i 4 razy w tygodniu siłownię.
Przed wykryciem stłuszczeń brałem samo hydrominium, i grenade thermo detonator i powiem szczerze że potliwość dobra, pobudzenie jest i w tydzień przy samych aerobach 5x7 spadło mi 2 kg jak dla mnie wynik ok.
Tutaj podam firmy supli i prosiłbym o opinie jeżeli ktoś miał z którymś z nich styczność bądź podać inną firmę.
HGH (ACTIVLAB HGH NIGHT "stymulator"), T3 (SAN T3), Testosteron (TREC TRIBULON BLACK albo OXANAVAR Propionate), Hydrominium to hydrominium, Grenade Thermo Detonator ( Grenade Thermo Detonator), białko (PROVIT 80 2100g czyste białko olimp).
ECA (Diablos ECA FireCaps-INNOVATIVE). Więc tyle z mojej strony. Teraz czekam na pomoc i rozsądne i logiczne wypowiedzi. Pozdrawiam.

Masa Siła Pier*olnięcię:).

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94390 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
zacznij od ankiety działu z tematów podwieszonych

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 122
No nie wiem czy to jest okey dlatego też wstawiłem ten post, ale jak widać nikt nie uraczy mnie odpowiedzią.

Masa Siła Pier*olnięcię:).

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94390 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
udzieli ci jesli wypełnisz ankietę zgodnie z regulaminem działu,cieżko komus doradzać branie hormonów czy innych leków nic o nim nie wiedząc nie sadzisz?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 122
Jak mam to zrobić? Próbuje edytować i pisze że nie można. Nie ogarniam przepraszam.

Masa Siła Pier*olnięcię:).

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94390 Napisanych postów 364317 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668763
skopiuj ankietę z tego linku wypełnij i wklej https://www.sfd.pl/]]]_ANKIETA_[[[_/_REGULAMIN_DZIAŁU_DOPING-t909463.html  w nowym poscie po prostu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 122
Nie wiem czy to o to chodziło, przepraszam za błędy ort. jeżeli jakieś są i jeżeli coś źle wypisałem to napiszcie.

Masa Siła Pier*olnięcię:).

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 122
Wiek: 19 lat
waga: 108,5 kg
wzrost: 166 cm
obwód ramienia: 38 cm jak napnę 41 cm
obówd klatki: 115 cm
obwód uda: 64 cm
obwód talii: 115 cm
staż na siłowni: ćwiczyłem pół roku ale odpuściłem (sprawy prywatne)
dieta: nisko tłuszczowa -lekko strawna
białko- 100-115g
węglowodany- 250g
tłuszcze- 50g
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe: brak
opisz swój plan treningowy: 5x7 po 35-45 aeroby 3x w tygodniu siłownia domowa po 4 ćwiczenia bądź więcej na każdą partię( mały ciężar/większa ilość powtórzeń.
cel cyklu: redukcja tłuszczu
ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia: brak
poziom BF% : 28%
tendencja do tycia/chudnięcia(typ budowy): mogę jeść mało a i tak tyję, dopiero wprowadzenie warzyw i ćwiczeń daje efekty (budowa -średnio ubity/nie wyglądam na swoją wagę)
stan zdrowia: stłuszczona trzustka i powiększona oraz stłuszczona wątroba.
skłonności do łysia lub porostu owłosienia: owłosienie w normie.
PPM(podstawowa przemiana materii): 2265,6546

Masa Siła Pier*olnięcię:).

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 122
wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach(klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą): klatka 70 kg, martwy ciąg 105 kg, przysiad ze sztangą (nie sprawdzałem).

Masa Siła Pier*olnięcię:).

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omnadren test

Następny temat

Cykl SD BrawnNutrition

WHEY premium