SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Suplementacja w co zainwestować?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 158
Witam! W przeciągu 6 miesięcy udało mi się zrzucić 25 kg! Z wagi 110 kg do 85 kg. Chcę jak najszybciej pozbyć się reszty tkanki tłuszczowej jednak nie dysponuję na chwilę obecną wysokim budżetem. Chciałbym się dowiedzieć w co jest lepiej zainwestować,(jakiś dobry spalacz tłuszczu czy białko) jeśli ćwiczę na siłowni + dodatkowo co dziennie (jeśli pozwala pogoda) biegam po około 10- 13km. Oczywiście dieta jest nisko węglowodanowa z ujemnym bilansem kalorycznym. Dodam że wcześniej stosowałem różne spalacze tłuszczu takie jak nowy venom ( nie zrobił na mnie wrażenia) tested burnet, dymatize viper. Z góry dzięki za pomoc! :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Na początek, gratulacje.

Najlepiej zainwestować w dietę, bo pytasz czy w białko, to jak czy inwestować w kurczaka w proszku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 158
To znaczy dietę mam (low carb) ale ze znaczenie obniżonymi węglowodanami. Zależy mi na tym żeby efekt mojej pracy było widać dość porządnie zwłaszcza na brzuchu bo tam odwalałem największą robotę. Czuję że mięśnie są i to wcale nie małe ale jest jeszcze tyle zalegającej tkanki tłuszczowej i skóry że widać.. ale nie widać xD Jeśli nie białko jaki spalacz jest godny poświęcenia uwagi. Moge powiedzieć że potrzebuję bardzo silnego bo to co wyprawiałem w ostatnie 6 miesięcy było naprawdę katorgą. Jest dobrze może być lepiej. Więc jaki MOCNY spalacz? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Za młody jesteś na mocny spalacz, spalacze to wcale nie takie cudeńka, polecam kofeine w tabsach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co powinienem zmienić w diecie ?

Następny temat

Zbijanie wagi do zawodów a dieta

Wiecej