SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1025

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1438
Poczytałem troszkę i ułożyłem sobie dietkę na redukcję.
No i wyliczyłem współczynnik BMR który pokazany jest na zdjęciu.
Następnie wyliczyłem ile dziennie mi wychodzi białka,węgli itd. ( także widać na zamieszczonym obrazku). I tu moje pytanie czy mam dobrze zbilansowana dietę??. Ćwiczę na siłowni 4 razy w tygodniu + interwały 2 razy w tygodniu. Mogę dodać że dużo jem piersi z kurczaka, twarogu, jaj kurzych.




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385407
wypełnij ankiete działu ale odrazu widac ze masz mało tłuszczy w diecie, wiec dobrze by było jakbyś wkleił całość diety tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2681
Od razu widać ,że jest źle zbilansowana dieta na utrzymanie wagi potrzebujesz 4368kcal a zrobiłeś diete na 2158kcal czyli ,że będziesz głodować na początek daj tak 3700kcal obserwuj swój organizm i jak przestaniesz chudnąć to dopiero później utnij następne 300-500kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przede wszystkim tak jak rutkow napisał: Ankieta działu, bo jeżeli jesteś bardzo otłuszczony to w kalkulatorze trzeba podać niższą wagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1438
Na zdjęciu zamieściłem przykładową moją dietę( oczywiście nie jem schematycznie dzień w dzień to samo tylko czasem zmieniam coś )
O 15 godzinie nie wpisałem nic bo jem przeważnie to co mi mama ugotuje, oczywiście jeśli są to jakieś niezdrowe posiłki to jem ryż i kurczaka.
Następna sprawa to białko, Whey 100 biorę 3 razy dziennie.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385407
wszystko jesz po 100g ?? ,tam możeszz mienić ilosc naciskacac na ta 100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1438
a spoko nie wiedziałem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1438
coś z ankieta mi nie poszlo wiec napisze tu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1438
klatka piersiowa : 119 udo: 76 pas : 112
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160232 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233681
edytuj posty i daj pelne info z ankiety, wszystkie informacje rozpisz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385407
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie diety

Następny temat

Plan i dieta na rzezbe

Wiecej