SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja / Reverse

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 182 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7742
Siemano co byscie mi sugerowali, robilem redukcje po redukcji planowalem reverse diet ale przez przez ostatni tydzień nabilem sie glikogenem i woda , nie to ze szalalem na swiatecznym stole , trzymałem diete praktycznie bez zmian moze te 300 na plus ale tez mniejsza aktywnosc itp no i wpadlo te 3 kg , definicja prawie ta sama . I teraz czy wracac znowu na redu potrzymac ciac czy masowac juz z tego ?
Obecnie jem 2500 +/- 230 B 260 W 60 T

Zmieniony przez - ronnicoleman w dniu 2015-01-02 16:11:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Powoli dodawaj kalorii , nie ma co schodzić znów z kaloriami bo z ogólnego rozrachunku stał byś w miejscu. Lepiej przyciśnij troszkę na treningu mocniej, dodawaj węgli do posiłku potreningowego.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 182 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7742
Ok dzieki tak zrobie zostawie po 20 aero po silowym i bede zwiekszal stopniowo kcal


Zmieniony przez - ronnicoleman w dniu 2015-01-02 17:38:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja półroczna masa. Efekt mizerny. 20' BF. Z 69kg do 81kg. Rekompozycja?

Następny temat

Boczki u chłopaków pomocy!!!

WHEY premium