SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1883

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 341
Witam mam pytanie chciałbym zaczac redukcje bo troszke przzybyło przez zime kg i nie tylko i stad pytanie co i jak i czy dobrze wybrałęm a wiec moje typy to: spalacz DYMATIZE Dyma-Burn X-Treme + aminokwasy CALIFORNIA FITNESS WHEY AMINO + białko Ostrowia 900g + błonnik na lepsze trawienie + witaminki centrum ? Jak sadzicie białko dorzucac do tego cyklu czy raczej zrezygnować i jakie dawki na poczatek dodam ze to pierwszy raz ze spalaczem i ogolnie redukcja ! Prosze o wyrozumiałosc gdyz nie wszystko wiem i w razie błedow prosze o korekty dzieki !

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): nie dotyczy

Wiek: 22

Waga: 90

Wzrost: 178

Cel cyklu: redukcja

stosowane już wcześniej suplementy : masówka kreatyna

Uprawiane inne sporty: nie

stosowane wcześniej spalacze : nie dotyczy

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: nie dotyczy

ilość dni wolnych od kreatyny: nie dotyczy

przewidziane finanse na cykl: 200 - 300 zł

uwagi i sugestie: nie dotyczy

Staż treningowy: 4 m ce

Tylko prawdziwy wysiłek,daje satysfakcje !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 341
panowie pomoze ktos co mam zrobic ? czy tak jak zwykle bywa kazdy sprawe oleje ? nie rozumiem w sumie po co to forum jest skoro nowi uzytkownicy nie maja szanse na jakąkolwiek porade ! przepraszam za bezposredniosc ale to fakt wg mnie niezaprzeczalny!

Tylko prawdziwy wysiłek,daje satysfakcje !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 341
Fotka bedzie wkrotce jak bedzie aparat !

Tylko prawdziwy wysiłek,daje satysfakcje !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 787
Ten spalacz jest przyzwoity. Zacznij od mniejszych dawek z opakowania, a po ok. tygodniu zwiększ. Zamiast twojego typu na aminokwasy polecam bcaa tst - będzie dużo lepszy efekt w regeneracji. Co do białka i błonnika, to napisz więcej o odżywianiu, gdyż trzeba dobrze wyliczyć proporcje protein i błonnika w racji dziennej. Jeśli będzie tych składników za mało - wtedy dodasz, a jeśli za dużo (po uzupełnieniu), to po prosty będziesz miał wzdęcia. Witaminy bierz zawsze. Spalacza się nie bój, pomoże.

W życiu na siłowni nie byłem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 341
wiesz sugerowałem sie skladem amino whey :
L-Alanina 620,00 mg
L-Arginina 285,00 mg
Kwas L-Asparaginowy 1200,00 mg
L-Cysteina 380,00 mg
Kwas L-Glutaminowy
1990,00 mg
L-Glicyna 225,00 mg
L-Histydyna 180,00 mg
L-Izoleucyna (BCAA) 815,00 mg
L-Leucyna (BCAA) 1220,00 mg
L-Lizyna 1040,00 mg
L-Metionina 240,00 mg
L-Fenyloalanina 360,00 mg
L-Prolina 790,00 mg
L-Seryna 575,00 mg
L-Treonina 850,00 mg
L-Tryptofan 165,00 mg
L-Tyrozyna 345,00 mg
L-Walina (BCAA) 720,00 mg dla porownanania
Zawartość aminokwasów w: 100 g 13g (1 porcji)
L-leucyna 38,5 g 5000 mg
L-izoleucyna 19,2 g 2500 mg
L-walina 19,2 g 2500 mg

Witaminy w: 100 g 13g (1 porcji)
Witamina B3 (niacyna) 14 mg 1,8mg (10%)
Witamina B6 1,5 mg 0,2 mg (10%)
Witamina B12 0,77 μg 0,1 μg (10 %)
California juz zawiera bcca i duzo wiecej aminokwasów stad moj wybór !Kurcze tylko nie rozpisałem sobie diety jeszcze nie bardzo wiem jak sie za to zabrac? a z witamin biore vigor z guaranna i zen szen ? a efedryna to tylko napis i tani chwyt marketingowy ? bo słyszałe zeto jakis ekstrakt z szałwi?

Tylko prawdziwy wysiłek,daje satysfakcje !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
nie ma tam efedrynki
to taki kiepski hłyt markietingowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 341
sir lukasz wiem ze to tania reklama ale ogolnie mi chodzi ze to dobry srodek chwalony i w dziale tez sa dobre recenzje ! a teraz pytanie mam odnosnie diety pomozecie jak sie zabrac?

Tylko prawdziwy wysiłek,daje satysfakcje !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
ale ja bardzo chwalę ten produkt...

...choć z tą "ephedrina" wyróznioną na opakowaniu przesadzili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 341
no tylko pewnie zeby sprzedawalnosc była lepsza !
a co sadzisz jak do tegoo cyklu swojegoo piłbym korek biovitalu mam duzo ilosc w domu i poprostu nie wiem czy kulturalnie spijac czy raczej dac sobie spokoj ?

Tylko prawdziwy wysiłek,daje satysfakcje !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
biovital to nic więcej jak tylko witaminki...
pij śmiało...
ale są na rynku lepsze witaminki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 341
no w sumie tak tylko mam w domu nadmiar nie wydałem złotowki wiec pytam z ciekawosci czy nie ma zadnych przeciwskazan ....

Tylko prawdziwy wysiłek,daje satysfakcje !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 341
Panowie znawcy sie juz nie wypowiedza?

Tylko prawdziwy wysiłek,daje satysfakcje !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pobudzenie przed treningiem.

Następny temat

Help dla zycia ...Pomocy.

WHEY premium