SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja. Mój dziennik. Dążenie do lepszego ja.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Zakładam prosze wszystkich swój dziennik, w którym mam zamiar opisywać swoje zmagania z dietą, treningiem, suplementacją, regeneracja i takie tam inne :P Kiedys probowałem rozpocząć redukcje ale zabrakło mi motywacji ... Teraz na redukcji jestem już 6 dzień. Zero słodyczy, zero alkoholu, zero gówien, fast-foodów i takie tam inne. Mój cel to zrzucenie przedewszystkim tłuszczu z klatki piersiowej, bo tam jest jego najwięcej... Lipomastia najprawdopodobniej. Chociaż po tygodniu minimalnie zjechało. No cóż. Zobaczymy co z tego będzie. Moja waga nie jest ważna. Moge ważyć i 200 kg byle bym wyglądał tak jak chce. Prawda taka, że tłusto jest Na chwile obecną mam ok. 80 kg

DIETA
Co do diety. Oczywiście redukcja. Dieta jest. Ciężko się ją trzyma... Zero akceptacji mamy i reszty rodziny. Wszystko za swoje musze kupować Ale nie wymiękam

Wygląda ona mniej więcej tak:
I posiłek rano:
- owsiane
- 2 jaja

II posiłek
- chleb razowy
- 2 jaja
- twaróg półtłusty
- warzywa

III posiłek
- ryż brązowy
- pierś
- oliwa
- warzywa

IV posiłek
- ryż brązowy
- pierś /tuńczyk

V posiłek
- twaróg
- oliwa
- warzywa

Łącznie wychodzi mi coś około
- 170 g białka ( z tego gdzieś 35 g odżywki białkowej, którą pije zaraz po treningu )
- 80 g tłuszczy
- 120 g węgli

Z dietą jest mi ciężko. Po tych 6 dniach chodze w.k.u.r.w.i.o.n.y bo nie moge zjeść sobie czegoś słodkiego Jak sie bawić to sie bawić

TRENING
Ćwicze na siłowni 3x w tygodniu planem FBW.
Wygląda on tak:

NOGI
-Przysiad 3 x 10
-Wspięcia 2 x max

PLECY
-MC 3 x 10
-wiosłowanie 3 x 10

KLATKA
-wyciskanie sztangielek 3 x 10
-wyciskanie sztangielek skosem w dół 3 x 10

BARKI
-wyciskanie sztangi 2 x 10

BICEPS
-uginanie sztangą łamaną 2 x 10

TRICEPS
-wyciskanie oburącz francuskie 2 x 10

AEROBY
Podczas tego tygodnia byłem raz biegać i zrobiłem 3 razy HIIT. Myśle, że od przyszłego tygodnia zdecyduje sie na HIIT w dni nietreningowe tj. 3 razy na tydzień oraz aeroby 3 razy na tydzień

To chyba byłoby wszystko. Trzymajcie za mnie kciuki Planuje gdzieś redukować ok. 6 tygodni. Zobaczymy co z tego wyjdzie. No to pozdro Piona koledzy

Moje zdjęcia:














Zmieniony przez - schnapik w dniu 2009-04-25 15:50:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
witemy, bedziemy wspierac... jesz 1900 kcal na poczatku redukcji dobrze przeliczyłam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze przeliczyłaś. Boje sie węgli dlatego ich nie mam za dużo w diecie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będę zaglądał!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powodzenia, będę zaglądał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1533
3mamy kciuki, powodzenia;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 62
Panie kolego, jak postępy? jakies fotki moglbys wrzucic, bo ciekaw jestem, czy utrzymałeś wagę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po ogolnorozwojówce

Następny temat

dżamel / Blog / tu nie grasz w zespole więc nie licz na zmiany

WHEY premium