SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja, mini cut czy ciągła masa?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 711
Witam!

Mój wiek 26 lat

W listopadzie zeszłego roku przy wadze 67 kg zacząłem masę. W tym momencie waga to 75 kg i cały czas notuje progres siłowy. Na brzuchu prawie całkowicie zniknął kaloryfer stąd moje pytanie. Czy rozpoczynać redukcje mimo wcześniej wspomnianego progresu, czy możne lepszy byłby mini cut na kilka tyg i powrót na masę?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Najlepiej wklej zdjęcie poglądowe, wtedy będzie można coś doradzić. Sama waga i wiek nie mówią zbyt dużo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 711
https://naforum.zapodaj.net/501872afbc6f.jpg.html

Wzrost 182 cm






Zmieniony przez - Johny444 w dniu 2017-05-19 13:34:21

Zmieniony przez - Johny444 w dniu 2017-05-19 13:38:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ja bym masował pilnując diety, za bardzo nie ma moim zdaniem z czego tutaj redukować.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 711
Dzięki za odpowiedź, jeszcze jedno pytanie odnośnie cardio. Do tej pory nie kręciłem go w ogóle. W związku z tym ze zrobiło się ciepło podejrzewam ze minimum 3 x w tygodniu mogę jeździć na rowerze bądź pływać. Czy nie przeszkodzi to w masie jeżeli wszystko będę doliczał do puli kalorii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Jak doliczysz do diety to nie powinno być problemu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 711
Wszystko jasne. Dzięki za pomoc:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Rotuj kaloriami. W dni wolne bilans na zero lub lekki minus a w dni treningowe lekki plus.
Możliwe, że zrzucisz trochę fatu przy jednoczesnym budowaniu mięsni.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Forma w miesiac?

Następny temat

orbitek, rower czy może interwały?

WHEY premium