SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Redukcja, czy idziemy w dobra stronę?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1697

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 25 dni Przeczytanych tematów 184
Witam serdecznie mam niesmak ponieważ nie wiem czy idę w dobra stronę z redukcja.. Początkowo pierwsze zdjęcie luty.2018 115kg, a 2 zdjęcie maj 2018 95 kg. Z tego co patrzyłem aktualnie mam ok 20 %tkanki tłuszczowej jest to moja pierwsza redukcja i chce zejść do 12%. A potem przejść ma masę. Oceńcie i dajcie odp czy to wszystko idzie w dobrym kierunku.
Aktualne dane :
wzrost:186cm
waga aktualna :95
tkanka tłuszczowa:20
Kalorie na diecie :2400 kcal
białko od 1.5 do 2 g na m.ciała
tłuszcze :100g
resztę węglowodany

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6728 Napisanych postów 102542 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1053425
redukcja jak najbardziej zauważalna więc wszytsko idzie ok.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 2310 Napisanych postów 48977 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 296443
Efekty wyglądają okej, jednak kalorii jak na obecny etap masz już stosunkowo niewiele.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
Tak myślę że jeśli schodzi mi 1 kg na tydzień to spoko.. A jak będzie mniej schodzić to nie bede ucinac z kcal tylko z cardio albo interwałów.. Co myślicie o tym?
napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3536 Napisanych postów 66360 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 539944
Nie patrz na kg a na sylwetke . Z kalorii już nie ma co ucinać
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 361 Napisanych postów 1314 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 184530
Trochę lipa bo redukujesz a miecha zbytnio tez nie widac .
Jak wyglada Twój plan treningowy ?

Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-05-25 00:35:22

"Zasady..." - To one czynią nas ludzmi...

napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2574 Napisanych postów 54409 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 549082
W sytuacji, gdy tkanki tłuszczowej jest sporo, a mięśni mało nie ma co liczyć na to, że odsłonimy je po jednej redukcji. Na pewno będzie chudo. Trzeba czasu.

Moderator działu Odżywianie

napisał(a)
Początkujący
Mięcha nie ma bo dopiero zaczynam przygodę a chce zredukować aby na masie się nie zalać a więcej zbudować czystej masy mięśniowej. Plan treningowy tak na szybko 3 x w tygodniu siłka na każda partie 3 ćwiczenia po 6 serio od 8 do 12 powtórzeń
napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2574 Napisanych postów 54409 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 549082
Trening sugeruję dać do oceny w dziale trening dla początkujących: http://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html 

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wafle ryżowe

Brak przyrostów i postępów na siłowni? Trenuj mniej Brak przyrostów i postępów na siłowni? Trenuj mniej 7 zasad treningu XXI wieku 7 zasad treningu XXI wieku Małe rzeczy, które zabijają Twój fitness Małe rzeczy, które zabijają Twój fitness Odżywianie komórkowe, czyli zwierzęta nie mają chorób serca, a rekiny raka Odżywianie komórkowe, czyli zwierzęta nie mają chorób serca, a rekiny raka Kai Greene zagra w filmie “Crazy Fist” Kai Greene zagra w filmie “Crazy Fist” 19 wariantów na ciągi i przysiad 19 wariantów na ciągi i przysiad Zdrowe i wygodne smażenie - Dziki Spray Zdrowe i wygodne smażenie - Dziki Spray Cheat Penne z kurczakiem w sosie mascarpone Cheat Penne z kurczakiem w sosie mascarpone