SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Recepta na moje ręce

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WItam. Dzieki Wam nareszcie zdobyłem trening na nogi i brzuch teraz do pełni szczęścia brakuje mi ćwiczen na rece dysponuje 15 kg cięzarem mógłby mi ktos podpowiedziec ile robić seri i powtórzeń itp ? np na biceps, triceps i obrecz barkową.Jak trenowac tym 15 kg jak do tej pory cwicze na biceps tym ciezarem co jeszcze moglbym z nim robic?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
To nie klub jasnowidzów daj coś o sobie...

1.Ile czasu już trenujesz-czy robisz to systematycznie-jeśli tak-to ile czasu. Jeśli nie-to opisz jakie odstępy i jakie okresy treningów?
2.Jak trenowałeś ostatnio:3-6 miesiecy-podaj konkretny plan treningowy zawierający:
-rozkład tygodniowy treningów (z podziałem na grupy mięśniowe),
-ćwiczenia, serie, powtórzenia, procentowe cięzary, długość przerw pomiędzy seriami jaką stosowałeś,
-jakie efekty przyniósł ten trening-konkretnie:masa, tłuszczyk, rzeźba, wytrzymałość, siła, zmęczenie, spadek wagi, itd.???
3.Opisz konkretnie swoje cele-co chcesz osiągnąć: siłę, masę, wytrzymałość, rzeźbę...???
4.Podaj swoje możliwości czasowe i sprzętowe.
5.Podaj przeciwwskazania medyczne o ile takie są.
6.Opisz jaką stosowałeś do tego treingu diete-czy stosowałes?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 716 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9168
na początek zapoznaj sie z atlasem ćwiczeń www.kulturystyka.pl/atlas
To że masz 15 kg nic nie mówi, masz hantle gryf, czy jakis inny sprzęt?

--pomogłem??-daj soga--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Nie trenowalem systematycznie, systematyka dopeiro od tygodnia prawidlowa się zaczęła. Dysponuje 15 kg cięzarem. diety nie stosuje . mam 180cm waze ok 60kg. Trenuje w domu. Codzinnie bicpes 3 serie 15 kg w 1 serii powtorzenia 12,15,20, wyciskam ten ciezar 15 kg na lezaca 1 seria powtorzen 40,50 brzuszki weidera i aktualnie Air Alert 2 na nogi. Zalezy mi na tym aby mi ktos pomogl ulozyc plan treningowy z tym ciezarem . Czasem dysponuje codziennie. Moj cel to wzmocnic mięsnie rąk.Bardzo prosze o pomoc z tym planem z gory dziękuje. (ten ciezar 15 kg podnosze dwoma rekami oczywiscie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Plan masz do bani.

Zajedziesz się, a nic nie zbudujesz...

Jeśli zależy Ci na sylwetce to zapraszam do Grupy I Cykliczności.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cyklicznosc jeden? tam bede mial wszytko napisane ile rayz trenowac jakie serie i ile powotrzen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Dokładnie- Cykliczność II Grupa I Cykl I

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Michail moglbys cos podpowiedziec z tym ciezarem i jak nim machac zeby byly efekty w postaci wzmocnienia rąk?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie pisze tam zbyt duzo bardziej liczylem ze podpowiesz mi jakeigo typu cwiczenie robic i w jakich ilosciach ale i tak dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
No bez jaj - bardziej czytelnie się nie da:

https://www.sfd.pl/temat169634/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha faktycnize juz sie wczytalem i wiem o co biega, przepraszam za zamieszanie, dzieki Michail.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mój problem - klata

Następny temat

oceńcie mój trening

WHEY premium