SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Rebound czy reverse po redkcji po dojsciu do 8-9 procent bf .

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3624

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 294 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6539
Witam, pierwsza redukcje zakonczylem na 8% bf a jako przejscie stosowalem powolne dokladanie kcal z tygodnia na tydzien o 50-100kcal czyli reverse diet jednak bylo to bardzo meczace. Jestem ektomorfikiem czyli chude konczyny z uwagi na wiek 29 lat kluszcz odkalda mi sie glownie na brzuchu. Co polecacie przy drogiej mojej redkcji przy ktorej planuje tez zejscie do 8-9% bf. Glownie zalezy mi aby pociagnac jak najdluzsza mase aby wpadlo jak najwiecej czystego miesa, ponad 1, 5 roku a jak bf pozwoli to nawet 2 lata. Mysle aby wkonac cos w stylu rebound czyli w jedno razowo dodac kcal lub w dwoch krokach dojsc do zera kalorycznego. Od zerakalorycznego juz powoli dodawac kcal o 50 tygodniowo i patrzec w lustro, w puzniejszym etapie jak zalewa to stopowac na jakis tydzien aby organizm sie przyswyczail.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2489 Napisanych postów 62554 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 516742
Witam ,
na początek wypełnij ankiete

WZÓR PRAWIDŁOWO WYPEŁNIONEJ ANKIETY
Waga : 86
Wzrost : 176
Obwód klatki : 112
Obwód ramienia : 40
Obwód talii : 90
Obwód uda : 67
Obwód łydki : 42
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW, w DNT aero/HIIT
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : nietolerancja laktozy
Stan zdrowia : nadciśnienie
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : CLA
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tylko takie które nie podnoszą ciśnienia
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 294 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6539
Do każdego posta mam nowoą wypełniać ankietę??? Przecież zadałem klarowne pytanie i rozpiska diety mnie nieinteresuje. A ankiete już dawno w poprzednim temacie związanym z odżywianiem wypełniałem.

Zmieniony przez - SeBaLy w dniu 2017-04-05 14:26:03
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 153 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 9703
to jak masz poprzedni temat to po co nowy zakladasz ??
napisał(a)
Początkujący
A czy ktoś mówił że temat był taki sam???? Przecież każdy mam na inny temat to co muszę w każdym ankiete przeklejać czy jak?

Zmieniony przez - SeBaLy w dniu 2017-04-05 15:21:53
napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2489 Napisanych postów 62554 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 516742
To co my mamy szukać Twoich tematów ? Zreszta ankieta ma być aktualna
napisał(a)
blue_hope Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2649 Napisanych postów 14186 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 122098
Skoro masz kilka pytań, to pytaj w jednym temacie, bo robi się bałagan ...
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

napisał(a)
Początkujący
No ale mam odkopywać stary temat z przed roku z innym tytułem???
napisał(a)
Początkujący
po treningu wkleję ankiete.
napisał(a)
blue_hope Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2649 Napisanych postów 14186 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 122098
Słuchaj Regulamin jest jasny by coś doradzić trzeba podać ankietę i zrzut z tego jak wygląda dieta etc, wtedy ma się jasny obraz Inaczej to wróżenie ze szklanej kuli

Przecież, nikt nie będzie szukał Twojej ankiety Skoro dawno otwierałeś temat, tym bardzej
Pozdrawiam.
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

napisał(a)
Początkujący
Nie ma problemu po treningu wszystko wrzuce. Pozdro :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny, 64kg

Następny temat

Redukcja - ryż na mleku

Co zamiast ryżu na masę? Co zamiast ryżu na masę? Dlaczego zmarł Rich Piana? Nadciśnienie - ukryty zabójca kulturysty Dlaczego zmarł Rich Piana? Nadciśnienie - ukryty zabójca kulturysty Nie mogę przytyć - dlaczego? Nie mogę przytyć - dlaczego? Olej kokosowy a cholesterol Olej kokosowy a cholesterol Schab czy kurczak? Schab czy kurczak? Odżywka białkowa - w jakich porach spożywać? Odżywka białkowa - w jakich porach spożywać? Rosyjski Popeye Rosyjski Popeye Żurawina - właściwości i zastosowanie Żurawina - właściwości i zastosowanie