SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rebound czy reverse po redkcji po dojsciu do 8-9 procent bf .

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
Witam, pierwsza redukcje zakonczylem na 8% bf a jako przejscie stosowalem powolne dokladanie kcal z tygodnia na tydzien o 50-100kcal czyli reverse diet jednak bylo to bardzo meczace. Jestem ektomorfikiem czyli chude konczyny z uwagi na wiek 29 lat kluszcz odkalda mi sie glownie na brzuchu. Co polecacie przy drogiej mojej redkcji przy ktorej planuje tez zejscie do 8-9% bf. Glownie zalezy mi aby pociagnac jak najdluzsza mase aby wpadlo jak najwiecej czystego miesa, ponad 1, 5 roku a jak bf pozwoli to nawet 2 lata. Mysle aby wkonac cos w stylu rebound czyli w jedno razowo dodac kcal lub w dwoch krokach dojsc do zera kalorycznego. Od zerakalorycznego juz powoli dodawac kcal o 50 tygodniowo i patrzec w lustro, w puzniejszym etapie jak zalewa to stopowac na jakis tydzien aby organizm sie przyswyczail.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Witam ,
na początek wypełnij ankiete

WZÓR PRAWIDŁOWO WYPEŁNIONEJ ANKIETY
Wiek :redukcja
Płeć : mężczyzna/kobieta
Wiek : 38
Waga : 86
Wzrost : 176
Obwód klatki : 112
Obwód ramienia : 40
Obwód talii : 90
Obwód uda : 67
Obwód łydki : 42
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25%
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia - FBW, w DNT aero/HIIT
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : nietolerancja laktozy
Stan zdrowia : nadciśnienie
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : CLA
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tylko takie które nie podnoszą ciśnienia
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
Do każdego posta mam nowoą wypełniać ankietę??? Przecież zadałem klarowne pytanie i rozpiska diety mnie nieinteresuje. A ankiete już dawno w poprzednim temacie związanym z odżywianiem wypełniałem.





Zmieniony przez - SeBaLy w dniu 2017-04-05 14:26:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 153 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9703
to jak masz poprzedni temat to po co nowy zakladasz ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
A czy ktoś mówił że temat był taki sam???? Przecież każdy mam na inny temat to co muszę w każdym ankiete przeklejać czy jak?


Zmieniony przez - SeBaLy w dniu 2017-04-05 15:21:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
To co my mamy szukać Twoich tematów ? Zreszta ankieta ma być aktualna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Skoro masz kilka pytań, to pytaj w jednym temacie, bo robi się bałagan ...
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
No ale mam odkopywać stary temat z przed roku z innym tytułem???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
po treningu wkleję ankiete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Słuchaj Regulamin jest jasny by coś doradzić trzeba podać ankietę i zrzut z tego jak wygląda dieta etc, wtedy ma się jasny obraz Inaczej to wróżenie ze szklanej kuli

Przecież, nikt nie będzie szukał Twojej ankiety Skoro dawno otwierałeś temat, tym bardzej
Pozdrawiam.
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 356 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9198
Nie ma problemu po treningu wszystko wrzuce. Pozdro :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny, 64kg

Następny temat

Redukcja - ryż na mleku

WHEY premium