Real Madryt

Ilość wyświetleń tematu: 225598

...
Szacuny 0 Napisanych postów 1405 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3601
Od zwycięstwa rozpoczęli nowy sezon piłkarze Realu Madryt. W spotkaniu kończącym 1. kolejkę Primera Division "Królewscy" pokonali na wyjeździe beniaminka Cadiz 2:1 (1:0).

Spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla Realu. Już w 4. minucie Ronaldo znalazł sposób na bramkarza gospodarzy.

Ku ogromnej radości kibiców Cadiz w 63. minucie do wyrównania doprowadził Pavoni. Trzy punkty dla Realu uratował Raul pięć minut przed końcowym gwizdkiem sędziego.

Dodam ze Barcelona zaledwie zremisowala z Deportivo Alaves
Mysle ze w tym sezonie Real jest zbyt mocny na Barcelone

Galaktyczny Madryt F.C
29x mistrzostwo Hiszpani
Nur Real

...
w tym sezonie będzie wyrównana walka o mistrza, ale oczywiście rozegra się ona tylko pomiędzy Realem a Barcą

...

Raúl González, kapitan Realu Madryt, przyznał, że porażka z Lyonem 3:0 jest dla każdego z piłkarzy bardzo bolesna, ale podkreślił także, że będzie to "dobra nauczka na przyszłość". Według gracza Realu największym problemem było te 10 minut, w przeciągu których Lyon zdobył aż 3 bramki.

- Sam mecz zaczęliśmy dobrze, już na początku stworzyliśmy sobie okazje strzeleckie, ale nagle straciliśmy pierwszego gola. Próbowaliśmy dalej walczyć, Júlio i ja mieliśmy okazję, by wyrównać, ale zaraz potem padł drugi gol, który zupełnie nas podłamał.

Madridista powiedział także, że wiele rzeczy trzeba będzie poprawić, bo porażka w tak ważnym Pucharze jak Liga Mistrzów jest bardzo bolesna: - Przede wszystkim musimy zacząć wygrywać na Santiago Bernabéu oraz wykorzystywać wszystkie nadarzające się okazje na strzelenie gola. Teraz czeka nas dzień odpoczynku i rozważań nt. naszych następnych występów. Jestem pewien, że wraz z tak dużą ilością meczy do rozegrania, nasza drużyna wreszcie zacznie osiągać dobre wyniki i zacznie grać na miarę oczekiwań wszystkich kibiców - zakończył El 7 Blanco.