SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 225609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Pierwsza bramka nie powinna paść jak dla mnie, może Pepe trochę teatralnie upadł, ale był pociągany za koszulkę
Karny ewidentny błąd sędziego liniowego, bo to On właśnie sygnalizował to głównemu
Gdyby nie to, mecz mógł inaczej się potoczyć, ale tego dnia Liverpool był nie do pokonania...
Iker najlepszym zawodnikiem w Realu i to mówi wszystko o tym co działo się w tym spotkaniu...

Raul dobrze mówi, nie mogą żyć tą porażką, bo nie ma na to czasu, trzeba zapomnieć i wziąść się do roboty
Zwłaszcza że Barcelona otrząsnęła się z kryzysu i demoluje rywali...

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
45' Athetlic Bilbao-Real Madryt 2-2

35' Heinze
45' Llorente


21'Robben
33'Heinze

od 37 minucie bilbao gra w 10 po czerwonej kartce dla Yeste
Heinze dwie bramki heh

Zmieniony przez - siwy__00 w dniu 2009-03-14 22:49:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 669
Macie jakieś dobre linki do transmisji bo mi coś nic nie śmiga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
2 minuty po wznowieniu gry 3 gol dla Madrytu-Huntelaar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
2-5 szkoda tylko że tyle bramek stracili ,bardzo ostry mecz jak na ligę hiszpańską 2 czerwone i 11 żółtych.Widać że Huntelaar sie aklimatyzuje



Zmieniony przez - Dawidek@ w dniu 2009-03-14 23:57:59

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Ładny pogrom, no i coraz bardziej widać że brak zgłoszenia Huntelaara do LM było błędem

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1716
emocjonujący mecz, dobry wynik, zagrali Faubert i Parejo ale nic nie pokazali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
Obrońca Fenerbahce Stambuł, Roberto Carlos wiąże spore nadzieje z ewentualnym wyborem na prezydenta Realu Madryt Florentino Pereza. Brazylijczyk przyznał, że mam nadzieję iż Hiszpan postanowi sprowadzić go z powrotem na Santiago Bernabeu.
- Myślę, że mogę jeszcze grać przez trzy lata na wysokim, światowym poziomie - powiedział 35-letni piłkarz. - Kłamstwem byłoby stwierdzenie, iż nie marzę o powrocie do Realu - dodał.
- Mam nadzieję, że Florentino, który jest moim przyjacielem postanowi mnie ściągnąć do "Królewskich". Ale nie dlatego, że się dobrze znamy, tylko dlatego iż widzi we mnie człowieka, który może wnieść coś do Realu - kontynuował.

- Madrycki zespół to całe moje życie. Kocham ten klub - zakończył.

Roberto Carlos był piłkarzem Realu Madryt w latach 1996 - 2007. Umowa Brazylijczyka z tureckim klubem wygasa w 2010 roku.

niech wróci,fajnie by było jakby w Realu skonczył kariere

Zmieniony przez - siwy__00 w dniu 2009-03-17 20:29:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
ale 90 minut na pełnych obrotach nie wiem czy Go stac
moze jakby odpuscil sobie rajdy lewa strona jak kiedys
doswiadczenie ma ogromne
i moze obroncy nie popełniali by takich bledow jak np ostatnio Pepe w meczu z Liverpool'em

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Tylko niech się nie zacznie sprowadzanie piłkarzy 'za zasługi'. Jeśli faktycznie może jeszcze w swoim wieku wnieść coś do zespołu to jestem jak najbardziej za - w innym przypadku nie.

HALA MADRID !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

terminarz ligi greckiej

Następny temat

FIFA może wykluczyć nasze kluby i reprezentację

WHEY premium