SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 225630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
rozpędzili się

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 311
Brawo Real. Jeszcze niedawno dużo było opini, że Barca ma mistrza. Mam nadzieję, że Ją jeszcze dogonimy i będzie trzeci tytuł z rzędu;) HALA MADRID!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34571 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 433972
To sobie postrzelali

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
Według hiszpańskich mediów Florentino Perez, który jest faworytem w wyborach na prezydenta Realu Madryt, zapowiada prawdziwą czystkę w zespole "Królewskich".
Z klubu miałoby odejść 16 zawodników. O swój los nie musi się obawiać tylko sześciu piłkarzy, którzy określani są mianem "nietykalnych", w tej grupie znajdują się: Iker Casillas, Sergio Ramos, Pepe, Lassana Diarra i Ruud Van Nistelrooy.

Na liście nie ma kapitana "Królewskich" Raula. To nie znaczy oczywiście, że nowy "stary" prezydent Realu będzie chciał się pozbyć ikony klubu, jednak, jeśli zgłosi się ktoś z lukratywną ofertą, to Raul będzie mógł odejść.

Oby odbudować potęgę "Królewskich" Perez zamierza ściągnąć na Santiago Bernabeu największe gwiazdy futbolu. Na szczycie listy życzeń znajdują się Kaka (AC Milan) i Cristiano Ronaldo (Manchester United) oraz... Lionel Messi (FC Barcelona), jednak transfer tego ostatniego wydaje się być całkowicie nierealny... Przynajmniej w najbliższym czasie.


kurva nie wiem czy smiac sie czy plakac,nie moze przeciez sprzedac Raula!!
chociaz pewnie to wymyslone przez dziennikarzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Według hiszpańskich mediów

I wszystko jasne, nie wierzę w takie g****

Hunter 2 gole Raul 2 gole, czyli już 311 Wracają Galacticos 7 pkt

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
no to sobie postrzelali

strata jak najbardziej do odrobienia
w La Liga moze byc jeszcze ciekawie

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Ja tam w to nie wierzę, a Perez niech sobie zrobi czystkę na chacie, a nie w Realu

Raul śrubuje rekord i jest ok

A u buków gdzieś tam wypłacali już kasę za to, że Barcelona została mistrzem Hiszpanii, bo uważali że nic i nikt nie jest im w stanie przeszkodzić w tym, no to się zdziwią jeszcze mam nadzieję

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
tez mam nadzieje, ale by było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 5444 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67816
W końcu coś zaczynacie grać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Hunter dostał w końcu szansę i zaczyna się sprawdzać. Myślę, że już narzekał nie będzie

HALA MADRID !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

terminarz ligi greckiej

Następny temat

FIFA może wykluczyć nasze kluby i reprezentację

Wiecej