SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Real Madryt

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 225604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3170
Ciekawe co powie jak Real zwycięży

"Ze wszystkich nieważnych rzeczy na świecie PIŁKA NOŻNA jest najważniejsza!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Według hiszpańskich mediów stanowisko trenera Realu Madryt stracił Bernd Schuster. Zastąpi go zwolniony ostatnio z Tottenhamu Londyn Juande Ramos.

Jak twierdzą "Cadena Ser" oraz "Radio Marca" do zmiany trenera już doszło, a nowy szkoleniowiec ma poprowadzić we wtorek popołudniowy trening oraz zasiąść na ławce podczas środowego meczu Ligi Mistrzów, w którym "Królewscy" zmierzą się z Zenitem Sankt Petersburg.

Według "Marki" Mariano Aguilar, agent Schustera, negocjuje z władzami Realu warunki rozwiązania umowy. Równocześnie w budynku klubowym przebywa Ginés Carvajal, agent Ramosa, który ustala ostatnie szczegóły kontraktu swojego klienta.

Bezpośrednią przyczyną zmiany trenera, abstrach.ując od słabych ostatnio wyników "Królewskich", miała być wypowiedź Niemca, że "nie jest możliwe wygrać w Barcelonie", a przecież już w sobotę na Camp Nou podopieczni Josepa Guardioli podejmą Real.





No cóż, Schuster sam sobie wykopał grób tymi wypowiedziami.

Ale czy akurat Ramos okaże się zbawcą to też nie mam pewności po tym co wyprawiał w Tottenhamie.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
w Tottenhamie bariera mogl byc jezyk
w Sevilli mu szlo
moze w Realu tez sie uda

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3170
Gorzej niż jest teraz już raczej nie może być!

Sądzę, że w obecnej sytuacji jest to dobre posunięcie

"Ze wszystkich nieważnych rzeczy na świecie PIŁKA NOŻNA jest najważniejsza!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Ja w niego wierzę Uff... Jednak zmiana przed wielkimi derbami, zobaczymy jak to wyjdzie

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
Juande Ramos dopiero co objął posadę pierwszego szkoleniowca Realu Madryt a już mówi się o jego pierwszych transferach. Na celowniku "Królewskich" znalazł się Andrei Arszawin - czytamy na goal.com.

Trener Zenitu St. Petersburg Dick Advocat powiedział na wtorkowej konferencji prasowej, że Juande Ramos od dłuższego czasu obserwuje Arszawina. W letnim okienku transferowym spekulowało się na temat przejścia zawodnika do Tottenhamu, który prowadził właśnie Ramos.

Sam zawodnik potwierdza, że coś jest na rzeczy.

- Mogę potwierdzić, że działacze Zenitu rozpoczęli wstępne rozmowy w Realem w sprawie mojego transferu. Na ten moment nie mogę jednak powiedzieć nic konkretnego.

Zenit zmierzy się dzisiaj z Realem w ostatnim grupowym spotkaniu rozgrywek Ligi Mistrzów. Będzie to znakomita okazja dla rosyjskiego piłkarza, żeby pokazać się ewentualnym przyszłym pracodawcom z jak najlepszej strony.

Lista graczy do sprowadzenia, którą Ramos wręczył swoim nowym szefom, jest jednak dużo dłuższa. Jak donosi Daily Star, Hiszpan chce ściągnąć do Madrytu gwiazdy Tottenhamu - Aarona Lennona i Davida Bentleya.

Zmieniony przez - Molu86 w dniu 2008-12-10 15:55:15

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przykro mi, ale wasz nowy trener nic nie zdziała do Gran Derbi, bo tylko 3 dni mu zostały... Ale może o 2 w La Liga uda mu się powalczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3170
To chyba oczywiste, że 3 dni przed meczem nie przemebluje składu drużyny, nie zmieni ustawienia itd. Ale zmiana trenera zawsze mobilizująco wpływa na drużynę, każdy chce się pokazać Jestem pewien, że nikt z Realu nie będzie odpuszczał.
A poza tym nowy trener to nowy rozdział, oddzielamy grubą kreską to co było i walczymy od nowa. A chyba nikogo nie muszę przekonywać, że Real ma piłkarzy, którzy mogą rywalizować z Barceloną jak równy z równym

"Ze wszystkich nieważnych rzeczy na świecie PIŁKA NOŻNA jest najważniejsza!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Krzychu, Real zawsze walczy z Barcą, jak równy z równym I w sobotę też nie będzie żadnej taryfy ulgowej

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 474 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3170
chodzi mi raczej o obecną formę tych zespołów

"Ze wszystkich nieważnych rzeczy na świecie PIŁKA NOŻNA jest najważniejsza!!!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

terminarz ligi greckiej

Następny temat

FIFA może wykluczyć nasze kluby i reprezentację

Wiecej