SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rash Guard z prawdziwego zdarzenia - w polsce

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 736
Witam
chciałem odświeżyć temat rash guardów bo pewnie w tym temacie wiele sie zmienia w krotkim czasie.
Mianowicie juz na dniach chcialem zamowic w polsce jakiegos porzadnego... bardzo wiele zlych opinii slyszalem o c2f i manto ale i ich cena jest niska wiec cudów nie nalezy sie spodziewać...
Myslalem o produktach firmy koral ale raz ze kosztuja 210 zl to pod szyja nie maja stujki na czym mi zalezy, a po drugie co one w sobie takiego maja ze sa takie drogie??
Drugie co mi wpadło w oko to http://www.takedown.pl/product_info.php?products_id=427
cena ok w promocji 130 i słyszałem ze dobry produkt to jest ale znow nie ma stujki...
Mozecie cos polecic ? tak zebym raz kupil i zeby starczylo na dlugo.
Pozdrawiam i dzieki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
Krzychooxx możesz powiedzieć jak Ci się sprawuje/sprawował ten rash keiko ? Ewentualnie pytanie do innych czy warto inwestować w ten model http://www.takedown.pl/keiko-raca-long-sleeve-rash-guard-bialy-przecena-p-427.html ? Konkretnie chodzi mi o jego kolor, czy nie zrobi się szary i nie do wyczyszczenia po kilku treningach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
No wiadomo ,że prym w tym temacie bezsprzecznie wiedzie Koral ,ale jak już wspomniałeś cena jest ciut zaporowa i dlatego tu trzeba sobie odpowiedzieć czy stawiamy na niska cenę czy na wysoką jakość która chcieć czy nie chcieć musi kosztować.Natomiast ten Keiko który pokazałeś jest ok (generalnie rashe tej firmy są ok).Jeśli szukasz jeszcze czegoś w tym przedziale cenowym to może przyjrzyj sie Atamie bo tez jest niezła (i mają stójkę).Swoją drogą nie wiem co ludzie chcą od Manto wiadomo ,że klasowo odbiegają od w/w ,ale jeśli ktoś decyduje sie świadomie na niższą jakość (podkreślam niższą,nie niską!) to Manto jest całkiem spoko i napewno nie jest takim gównem jak C2F!Poprostu trzeba spojrzeć prawdzie w oczy ,że jakość jest niższa ale zatym idzie też cena co równa sie temu ,że zato macie np. dwa Manto (w ramach ciekawostki dodam ,że zawodnicy Pan-Am 2007 nie narzekali na Manto w które zostali wyposażeni-przynajmniej nikt nie słyszał )
Dlatego każdy musi sobie najpierw postawić pytanie-JAKOśĆ CZY CENA??? i wtedy....... wybór jest prosty

Zmieniony przez - renegat44 w dniu 2007-12-16 22:53:08

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
www.takedown.pl

tam masz dobre rashe, chociaz ja mam od roku c2f i oprocz tego, ze sie mechaci, to nie moge narzekac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
a czytałeś dokładnie jego post

Zmieniony przez - renegat44 w dniu 2007-12-16 23:22:48

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 736
a czy można gdzies taniej kupić niz w sklepach internetowych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
rash do grapplingu?chyba nie,generalnie taniej to też pojęcie względne-ceny są zbliżone.A dlatego spytałem czy do grapplingu bo są też inne takie produkty rasho-podobne które są przeznaczone do innych sportów i te mogą być tańsze (choć ich cen nie znam)

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 736
wiem o czym mowisz - do sportow wodnych itp... ale pewnie sa mniej wytrzymałe... czy moze nie mam racji ? chodzi mi o rash do grapplingu oczywiscie.
takie dla surferów to widuje w sklepach za 100 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
No powiem ci ,że nie wiem jak z ich wytrzymałością ,ale wydaje mi sie ,że są mniej wytrzymałe bo chyba w sportach wodnych nie są przewidziane takie "naciski" jak w grapplu

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Krzycho: Na allegro można wychaczyć Korale już po 170 zł. Po co Ci "golfik"? Kumple strasznie na to narzekają.

Keiko Raca są jak najbardziej godne polecenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 736
kupilem keiko... mam nadzieje ze bede zadowolony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188


to tak na nowy rok i niejako potwierdzenie moich wcześniejszych słów (o Mantosie)

Zmieniony przez - renegat44 w dniu 2007-12-31 18:04:29

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mścić sie czy sie nie mścić ? (mieszane uczucia)

Następny temat

Pomysły na nagłośnienie w Polsce o tym że ZSW powinna nie istnieć

WHEY premium