SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Ranking supli

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1997

napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5656 Napisanych postów 138179 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 944595
moim zdaniem nie da sie zrobic jednego rankingu ktory obiektywnie by opisal sytuacje z supami.
bo cos co dla mnie bedzie git i zaj**iste dla ciebie bedzie gownem i nie warte uwagi.

masz dzial opinie i zdjecia i tam mozna poszukac wszystko.
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5656 Napisanych postów 138179 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 944595
darot82
admini tego nie zrobia bo kazdy albo wiekszosc sugerowalby sie tylko tymi suplami z czolowki, a przeciez wszystko musi sie sprzedawac rownomiernie w sklepie sfd

widze, ze pojawiles sie w dziale i znowu siejesz swoje herezje, juz raz cie upomnialem o to, wiecej razy nie bede. bo jak grochem o sciane. a ja za twoja ciasnotę umyslu odpowiedzialnosci nie wezme.
sprawdz sobie dawne rankingi o ktorych pisal chocby Banan, i nie pisz glupot.

ja jakos w profilu mam suple ktore osobiscie mi sie podobaja i nikomu do tego dlaczego tak a nie inaczej

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2012-02-28 18:48:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Whey Creamy Coctail od Treca

Następny temat

Mój drugi cykl metanabol poradnik

Najpiękniejsze ring girls Najpiękniejsze ring girls Szwedzka fitness modelka Jelly Devote i jej gorąca transformacja Szwedzka fitness modelka Jelly Devote i jej gorąca transformacja Jak zbudować mięśnie? 10 rzeczy które robisz źle! Jak zbudować mięśnie? 10 rzeczy które robisz źle! BCAA - minimalna skuteczna dawka BCAA - minimalna skuteczna dawka Panatta World Cup Rimini 2018 Wyniki Panatta World Cup Rimini 2018 Wyniki Ryż brązowy - wady i zalety Ryż brązowy - wady i zalety Chcesz szybciej schudnąć? Jedz ryby! Chcesz szybciej schudnąć? Jedz ryby! Czy kulturyści powinni powiedzieć prawdę o dopingu? Czy kulturyści powinni powiedzieć prawdę o dopingu?