SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Radom - najlepsza silka

temat działu:

Informator MAZOWIECKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16211

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
ktora silka wg. Was w Radomiu jest najlepsza?

piszcie gdzie chodzicie, jakie warunki, czy duzo sprzetu, towarzystko etc. etc. :)




zdaje mi sie, ze taki temat byl, ale nie moge znalezc %)

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5
Sorry za odkopywanie, ale jest już parę lat od czasu kiedy ktokolwiek coś polecał.
Chciałbym wiedzieć jaka siłka byłaby w Radomiu bliżej Trablic
Chodzi mi o podstawowe rzeczy, czyli dobra atmosfera, całkiem niska cena i podstawowe narzędzia do ćwiczenia.


Zmieniony przez - KATSUO w dniu 2014-06-23 14:24:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2008
Mysle, ze dobra jest ta nowa na Chrobrego w budynku salonu suzuki..nie chodze tam ale bylem pare razy..duzo dobrego sprzetu niezla atmosfera..do tego sauna i spoko instruktorzy..oczywiscie cena spora pzdr

..Dążenie do perfekcji..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
wlasnie slyszalem cos o niej

obilo mi sie o uszy, ze karnet miesieczny z instruktorem kosztuje 150zł

prawda to?

jak mozesz to podaj cennik (ile jednorazowy wstep i karnet miesieczny osoby ponizej 20 lat)

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2008
Karnet miesieczny 3 wejscia w tygodniu kosztuje 112 zl..to jest 12 wejsc w miesiacu czyli za wejscie wychodzi 10 zl tyle ze w karnecie taka znizka..
1

..Dążenie do perfekcji..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2687
I tak najlepsza silownia w R-miu jest na Gagarina 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
jaka silka jest na Gagarina? Mega? bo Mega tez jest gdzies na ustroniu

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2008
Ja takiej nie znam

..Dążenie do perfekcji..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2687
Mega, mega, wogole pierwsza jaka byla w Radomiu, chyba nigdzie nie jest tak smiesznie jak tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
a ile kosztuje wstep?
i karnet na miesiac?

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2687
Pojedynczy wstep 8 zl, co do karnetu to dokladnie nie powiem gdyz rzadko bywam i tylko na wolne wstepy ale pewnie sie wiele nie zmienilo i dalej kolo 60 zl (+- 10).

A silownia swiezo po malowaniu wymianie wykladzin wiec wyjatkowo schuldnie teraz jest

A i jeszcze fajna silownia byl Akton na michalowie ceny podobnie, ale ze na Mege mialem zdecydowanie blizej to na nia chodzilem.

Zmieniony przez - sAdDAM_ w dniu 2007-01-20 21:05:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Witam

Ja chodze do Aktonu na Michalowie, jest swietna rodzinna atmosfera. Wkrotce silownia zmienia siedzibe, z tego co wiem ma byc jeszcze wieksza powierzchnia oraz dodatkowe atrakcje. Lokalizacja bedzie jeszcze lepsza niz obecnie, poki co wiecej szczegolow nie zdradze.

Faktycznie Mega na ustroniu to kawal historii jezeli chodzi o radomskie silownie, nie wiem czy wiecie ale od jakiegos czasu silownia zmienila swojego wlasciciela i nie nazywa sie Mega tylko Energy

Polecam rowniez Made, ale bardziej ze wzgledu na instruktora Roberta, ktory zna sie na rzeczy i otacza opieka oraz dobra rada wszystkich zainteresowanych cwiczacych. Potrafi rowniez zmobilizowac i dac w kosc.

Nowy klub na chrobrego jest fajnie pomyslany, to cos nowego na rynku radomskim, ale patrzyl bym na niego jako bardziej klub fitness a nie silownie, ktora jest tam dodatkiem. Posiada sympatycznych mlodych, ambitnych instruktorow: Emilke i Wojtka.

Warto jeszcze wspomniec o Olimpie, ktory rowniez jest jedna z najstarszych silowni. Dyryguje ja Pawel Malek mistrz Polski w kulturystyce, wielkokrtony uczestnik MP, swietny klub dla osob ktore maja ambicje "startowe", kierowni przez Pawla sa pod dobrymi skrzydlami.

Pozdrawiam
GÓRAL

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Krav Maga w Siedlcach!

Następny temat

czy Cyklon Warszawa jeszcze działa???

Wiecej