SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Radio POMPA - radio ktore pokazuje silownie w zabawnym swietle

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1763

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 35
Witam chcialem zareklamowac nasze radio . Dlatego daje linki do filmikow oraz link do oficjalnej strony na facebooku . Naprawde można sie posmiac a czasem wysluchac ciekawych rzeczy .

Radio POMPA odcinek 3 :

Radio POMPA odcinek 2 :

Radio POMPA odcinek 1 :

Prosimy pisac badz zadawac pytania , a oto nasz e-mail :official.radiopompa@gmail.com
Link do naszej strony na facebooku tam rowniez mozecie pisac :https://www.facebook.com/pages/Radio-Pompa/360520540730783
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2043 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 61171
tandetna podróba radia koksu

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10617 Napisanych postów 43513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
W odcinku trzecim widzę za Wami książki.
Chyba wiecie do czego zmierzam?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 378 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13037
macie wiedze jak adam

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10617 Napisanych postów 43513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Ale Adam ma sylwetkę
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 20118 Wiek 13 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 184230
Może i ma sylwetkę, ale nie ma włosów
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 84994
ee ja też nie mam włosów, Adam jest git

A Panowie wyżej, weźcie się lepiej za trening
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 15333
W pierwszym filmiku wytrzymałem do 2:00.. żałosne.. już wole tego Adama,filmy w lepszej jakości i jest się z czego pośmiać :D
napisał(a)
Ekspert
j.w.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 35386
Patyczaki

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 653 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23043
Blastki SOG za Adama... popłakałem sie ze śmiechu, poważnie.... jak zaczął tym hantlem szarpać... myślałem że Paweł Grom jest śmieszny, ale od dzisiaj Adam jest moim faworytem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Z jaką częścią ciała łączyć nogi?

Następny temat

Przedtreningowka

Jak rozpocząć randkowanie na siłowni Jak rozpocząć randkowanie na siłowni 6 najgorszych typów ludzi, którzy ćwiczą na siłowni 6 najgorszych typów ludzi, którzy ćwiczą na siłowni Stały deficyt kaloryczny vs dieta rotacyjna jojo – co wygra?! Stały deficyt kaloryczny vs dieta rotacyjna jojo – co wygra?! Brazylijski Hulk - Bruno Moraes Brazylijski Hulk - Bruno Moraes Nie żyje Kinga Kęsik (Szweda) Nie żyje Kinga Kęsik (Szweda) Spróbuj jeść i trenować jak Dwayne „The Rock” Johnson Spróbuj jeść i trenować jak Dwayne „The Rock” Johnson Dlaczego nie robię postępów na siłowni? 5 najważniejszych powodów Dlaczego nie robię postępów na siłowni? 5 najważniejszych powodów 11 porad jak nie przytyć - co jeść i jak trenować? 11 porad jak nie przytyć - co jeść i jak trenować?