SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

RX Gold Tri creatine Malate - probowal ktos?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Kiedys skusilem sie cena bio tech'a TCM i bardzo sie zawiodlem...Takze tutaj nie chce brac w ciemno...
Jak wrazenia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1547 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30917
skoro już raz się zawiodłeś to lepiej dołóż kilka zł i kup coś sprawdzonego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
wlasnie zjadlem puszeczke ;] tania dobra kreta, ciezko ocenic dzialanie krety bez badan..., lecz cykl jak najbardziej udany, sila bdb poszla w gore. Jak to jablczan w prochu bd kwasny, ale sie przyzwyczailem. Nie radze sypac do buzi i zalewac bo jest tak kwasne ze mozna sobie gardlo podraznic.
Tak wiec osobiscie napewno do niej wroce bierz smialo pzdr

Zmieniony przez - koksmox w dniu 2011-05-25 13:53:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
Dokładnie metoda sypanie i zapijanie ciężka - jakbyś kwasek cytrynowy szamał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91742
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
phex1337 mysle bardziej nad crea-bomb scitec'a...ale ich tcm tez tanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
crea bomb dobra sprawa, tez bralem, cb po treningu, a hot blood sciteca przed trn, jedno z lepszych polaczen jak dla mnie. (jesli chodzi o suple bez cpalni). polecam o ile fundusze pozwola.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
przedtreningowke juz mam
ogolnie jestes w stanie jakos porownac progress na RX Gold TCM a creabomb? Chodzi mi jedynie o sile/wytrzymalosc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33857
ciezko bd, zwazajac na to ze biorac rx gold TCM cwiczylem tylko na silowni, a biorac hb plus crabomb 2x w tyg muay thai i 3x w tyg silka, do tego zestaw witamin,zma,o3 i bylo git. Ale mysle ze creabomb jest duzo lepszym suplementem, patrzac chociażby skladowo (niby kreatyna to kreatyna, ale ten mix kreatyn ja jakos lepiej chyba odczulem, a moze to placebo ? troche sobie wmawialem ze bd lepiej dzialac... )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wieszszosc znas ma odczucia placebo bysmy niezałowali ze kase wydalismy )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
nie zgodze sie, osobiscie staram sie obiektywanie oceniac spozywane przez siebie suplementy zeby pozniej nie kupic tego samego g*wna...tj biotech tcm, alc, monohydrat...wydalem na to kase i mam nauczke
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muscle Fuel Anabolic- pomoc

Następny temat

cos na lepsze libido

WHEY premium