SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

RELACJA - II Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Kulturystyce i Fitness - Grodzisk Wielkopolski 2018

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Ilość wyświetleń tematu: 13282

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2948 Napisanych postów 37915 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 444215


II Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Kulturystyce i Fitness Grodzisk Wielkopolski 16-17 marca 2018 r.

1. HONOROWY PATRONAT
- Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego – Pan Henryk Szymański

2. ORGANIZATORZY

- Klub Sandow Śrem – Artur Śliczny
- Urząd Miejski w Grodzisku Wielkopolskim

3. PARTNERZY
- BEHAPOWIEC GYM
- BETTER LIFE CATERING DIETETYCZNY
- SPORT DEFINITION
- BMW PAWELEC
- HAMMER STRENGTH, LIFE FITNESS
- HUNTERS

4. TERMIN I MIEJSCE
Mistrzostwa Wielkopolski w Kulturystyce i Fitness odbędą się w Grodziskiej Hali Sportowej przy ul. Żwirki i Wigury 2A.

5. UCZESTNICTWO, OPŁATY
W Mistrzostwach Wielkopolski w Kulturystyce i Fitness, mogą brać udział reprezentanci klubów sportowych i stowarzyszeń kultury fizycznej zrzeszonych w PZKFiTS.

Informacji w tej sprawie udziela Biuro Związku (tel. 022 550 09 67).

Każdy Klub biorący udział w rywalizacji musi mieć opłaconą składkę członkowską PZKFiTS na 2018 rok. Każdy startujący musi mieć opłaconą Licencję PZKFiTS na 2018 rok.

Licencję zawodnika może opłacić wyłącznie klub. Wpłaty indywidualne nie będą rejestrowane.

Wymagane opłaty na rzecz PZKFiTS należy wnosić na konto PZKFiTS:
BANK PEKAO SA, Nr 08 1240 6250 1111 0000 4591 7718

z podaniem nazwy klubu, imienia i nazwiska zawodnika, za którego wnoszona jest opłata, ewentualnie w Biurze PZKFiTS, ul. Mangalia 4, lok. 427, Warszawa. (e-mail: pzkfits@pzkfits.pl, tel. 22-55-00-967).

Wysokość opłat podana jest w KOMUNIKACIE FINANSOWO-ORGANIZACYJNYM PZKFITS na
2018r., dostępnym na stronie internetowej Związku w zakładce „Przepisy”:

https://www.pzkfits.pl/wp-content/uploads/2018/01/KFO-2018.pdf

Dla wszystkich kategorii obowiązuje wpisowe w wysokości 100 zł od zawodniczki/zawodnika. Kwotę z dokładnym wyszczególnieniem (w polu: temat / tytułem) imienia i nazwiska zawodnika i dopiskiem z podaniem kodu OMWKF należy wpłacać na konto PZKFiTS:

BANK PEKAO SA, Nr 08 1240 6250 1111 0000 4591 7718

Opłata wnoszona bezpośrednio przed zawodami (w dniu weryfikacji) będzie obciążona dodatkowym narzutem w wysokości 20 zł.

UWAGA: Każdy zawodnik uczestniczący w Mistrzostwach Wielkopolski może wystąpić tylko w jednej kategorii indywidualnej.

W przypadku zgłoszenia się zawodnika w dniu weryfikacji bez wcześniejszego terminowego zgłoszenia i wpłaty wpisowego na podane konto, wpisowe obciążone jest dodatkowym narzutem w wysokości 100 zł.

Wpisowe nie podlega zwrotowi w przypadku:
- negatywnej weryfikacji,
- rezygnacji zawodnika ze startu po weryfikacji,
- spóźnienia się zawodnika na start swojej kategorii.

6. ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia imienne startujących należy nadsyłać do dnia 12 marca 2018 r., wypełniając formularz zamieszczony na stronie pzkfits.pl pod poniższym adresem:

https://www.pzkfits.pl/rejestracja/2018-mistrzostwa-wielkopolski-w-kulturystyce-i-fitness/11/

W zgłoszeniu każdy zawodnik / zawodniczka musi podać:

- imię i nazwisko,
- klub / stowarzyszenie zrzeszone w PZKFiTS, w barwach którego startuje,
- dokładną datę urodzenia,
- dokładną kategorię startową, w której zamierza wystartować, (wzrostowa lub wagowa),
- adres e-mail,
- numer telefonu.

Formularz nie zawierający pełnych informacji o zawodniku nie zostanie przyjęty. W formularzu jest możliwość dodania załącznika z podkładem muzycznym w formacie mp3.

7. PRZYJAZD I ZAKWATEROWANIE

Uczestnicy zawodów przyjeżdżają w dniu 16 marca 2018 r. (piątek) i zgłaszają się do Biura Zawodów, które będzie czynne w godz. 16:00-19:00 we wskazanym pomieszczeniu (holu) Grodziskiej Hali Sportowej przy ul. Żwirki i Wigury 2A.

Organizator zarezerwował noclegi dla sędziów i działaczy w Hotelu Behapowiec***, ul. Nowa 27, 62-065 Grodzisk Wielkopolski. Tel: 61 442 11 39

W tym hotelu istnieje możliwość zakwaterowania dla zawodników na hasło „kulturystyka i fitness” oraz skorzystania z możliwości wyżywienia w postaci posiłków typowych dla zawodników sportów sylwetkowych.

Wszyscy zainteresowani zakwaterowaniem proszeni są o mailowy kontakt z hotelem biuro@hotelbehapowiec.pl, Tel. +48 662069704. W przypadku braku miejsc Grodzisk Wielkopolski posiada inne hotele.

8. WERYFIKACJA ZAWODNIKÓW

Weryfikacja uczestników zawodów odbędzie się 16 marca 2018 r. (piątek) w godz. 17:00 – 19:00 we wskazanym pomieszczeniu Grodziskiej Hali Sportowej przy ul. Żwirki i Wigury 2A.

Kierownicy ekip powinni sprawdzić przed wyjazdem na zawody, czy ich zawodnicy prezentują odpowiednią formę startową i czy są właściwie przygotowani do zawodów od strony estetycznej. Komisja sędziowska może w trakcie weryfikacji nie dopuścić do startu zawodnika nieprzygotowanego do występu lub niebędącego w odpowiedniej formie startowej.

Zawodnicy startują na własną odpowiedzialność. Zobowiązani są posiadać:
- dokument tożsamości ze zdjęciem, zawierający dokładną datę urodzenia,
- Licencję Zawodnika PZKFiTS opłaconą na 2018 r. (lub potwierdzenie dokonania opłaty licencyjnej),
- zaświadczenie lekarskie, zezwalające na start w zawodach lub aktualną Książeczkę Zdrowia Sportowca, Zawodnicy zobowiązani są posiadać ze sobą wszystkie stroje startowe oraz płytę CD z nagraniem do programu dowolnego (kulturystyka mężczyzn i kulturystyka klasyczna – 60 sekund). Nagranie do programu dowolnego (w formacie mp3) będzie można również załączyć podczas wypełniania formularza zgłoszeniowego. W przypadku złego stanu technicznego nagrania organizator zastrzega sobie prawo zastosowania własnego podkładu muzycznego.

Narada techniczna sędziów i kierowników ekip odbędzie się w Grodziskiej Hali Sportowej ul. Żwirki i Wigury 2A, bezpośrednio po zakończeniu weryfikacji, około godz. 19:15, na której ogłoszony zostaje ostateczny program zawodów oraz wydanie identyfikatorów dla trenerów.

9. KATEGORIE:
Bikini Fitness Juniorek- open
Bikini Fitness Kobiet: do 164 cm
Bikini Fitness Kobiet: 169 cm
Bikini Fitness Kobiet: +169 cm
Wellness Fitness Kobiet: open
Fitness Sylwetkowe Kobiet: open
Kulturystyka Klasyczna mężczyzn: do 180 cm
Kulturystyka Klasyczna mężczyzn: +180 cm
Fitness Plażowe Mężczyzn: do 178 cm
Fitness Plażowe Mężczyzn: do 182 cm
Fitness Plażowe Mężczyzn: +182 cm
Kulturystyka Juniorów - open
Kulturystyka Mężczyzn: 70 kg
Kulturystyka Mężczyzn: 75 kg
Kulturystyka Mężczyzn: 80 kg,
Kulturystyka Mężczyzn: 90 kg,
Kulturystyka Mężczyzn: 100 kg,
Kulturystyka Mężczyzn: +100 kg
Kulturystyka - OPEN (tylko mistrzowie)
Kulturystyka klasyczna - OPEN (tylko mistrzowie)
Fitness plażowe - OPEN (tylko mistrzowie)
Bikini Fitness - OPEN (tylko mistrzowie)

10. POSTANOWIENIA PORZĄDKOWE

Podczas weryfikacji zawodnik otrzymuje od organizatora identyfikator, który umożliwia wejście do szatni i sali rozgrzewki.

W celu zapewnienia sprawnej obsługi zawodników przed startem, Organizator na naradzie technicznej wydaje kierownikom ekip identyfikatory „trener”. Liczba wydawanych identyfikatorów uzależniona jest od liczby zawodników startujących w barwach danego klubu / stowarzyszenia, tj.:
– drużyny liczące do 3 zawodników – 1 identyfikator,
– drużyny liczące powyżej 3 zawodników – 2 identyfikatory.

Odbiór identyfikatorów dla trenerów po odprawie sędziów ok. 19:30.

Osoby nieposiadające stosownego identyfikatora (np. członkowie rodzin zawodników, inni trenerzy, instruktorzy itp.) nie będą miały wstępu na zaplecze.

11. PROGRAM ZAWODÓW
Sobota - 17.03, godz. 9:00 -13:00
I BLOK ZAWODÓW
Fitness sylwetkowe kobiet OPEN – eliminacje
Fitness plażowe mężczyzn 178 – eliminacje
Fitness plażowe mężczyzn 182 – eliminacje
Fitness plażowe mężczyzn +182 – eliminacje
Fitness sylwetkowe kobiet OPEN – półfinały
Fitness plażowe mężczyzn 178 – półfinały I runda (zwroty, porównania)
Fitness plażowe mężczyzn 182 – półfinały I runda (zwroty, porównania)
Fitness plażowe mężczyzn +182 – półfinały I runda (zwroty, porównania
Fitness sylwetkowe kobiet OPEN – finały
Fitness plażowe mężczyzn 178 – finały II runda (prezentacja indywidualna + zwroty w grupie)
Fitness plażowe mężczyzn 182 – finały II runda (prezentacja indywidualna + zwroty w grupie)
Fitness plażowe mężczyzn +182 – finały II runda (prezentacja indywidualna + zwroty w grupie)
Kulturystyka klasyczna 180 – eliminacje
Kulturystyka klasyczna +180 – eliminacje
Kulturystyka klasyczna 180 – półfinały I runda (pozy obowiązkowe, porównania)
Kulturystyka klasyczna +180 – półfinały I runda (pozy obowiązkowe, porównania)
Kulturystyka klasyczna 180 – finały rundy II i III (pozy obowiązkowe, dogrywka, programy dowolne)
Kulturystyka klasyczna +180 – finały rundy II i III (pozy obowiązkowe, dogrywka, programy dowolne)
I BLOK DEKORACJI Fitness sylwetkowe, Fitness plażowe, Kulturystyka klasyczna

Fitness plażowe OPEN ,
Kulturystyka klasyczna OPEN
Przerwa 60 minut – uwarunkowana zakończeniem I Bloku zawodów

II BLOK ZAWODÓW ok. godz. 14:00
Wellness fitness kobiet open – eliminacje
Bikini fitness juniorek open - eliminacje
Bikini fitness 164 – eliminacje
Bikini fitness 169 – eliminacje
Bikini fitness +169 – eliminacje
Wellness fitness kobiet open - półfinał I runda (ocena sylwetki w stroju bikini)
Bikini fitness juniorek open - półfinał I runda (ocena sylwetki w stroju bikini)
Bikini fitness 164 – półfinał I runda (ocena sylwetki w stroju bikini)
Bikini fitness 169 – półfinał I runda (ocena sylwetki w stroju bikini)
Bikini fitness +169 – półfinał I runda (ocena sylwetki w stroju bikini)
Wellness fitness kobiet open - finały II runda (I-walking + ocena sylwetki)
Bikini fitness juniorek open - finały II runda (I-walking + ocena sylwetki)
Bikini fitness 164 – finały II runda (I-walking + ocena sylwetki)
Bikini fitness 169 – finały II runda (I-walking + ocena sylwetki)
Bikini fitness 169 – finały II runda (I-walking + ocena sylwetki)

II BLOK DEKORACJI

Bikini fitness juniorek
Wellness fitness kobiet
Bikini fitness 164 cm, 169 cm i +169 cm
Bikini fitness OPEN

III BLOK ZAWODÓW

Kulturystyka juniorów open - eliminacje
Kulturystyka mężczyzn do 70 kg - eliminacje
Kulturystyka mężczyzn do 75 kg – eliminacje
Kulturystyka mężczyzn do 80 kg – eliminacje
Kulturystyka juniorów open – półfinały I runda (pozy obowiązkowe, porównania).
Kulturystyka mężczyzn do 70 kg – półfinał I runda (pozy obowiązkowe, porównania).
Kulturystyka mężczyzn do 75 kg – półfinał I runda (pozy obowiązkowe, porównania).
Kulturystyka mężczyzn do 80 kg – półfinał I runda (pozy obowiązkowe, porównania).
Kulturystyka juniorów open – finał rundy II i III (pozy obowiązkowe, dogrywka, programy dowolne) Kulturystyka mężczyzn do 70 kg – finał rundy II i III (pozy obowiązkowe, dogrywka, programy dowolne)
Kulturystyka mężczyzn do 75 kg – finał rundy II i III (pozy obowiązkowe,dogrywka,programy dowolne).
Kulturystyka mężczyzn do 80 kg – finał rundy II i III (pozy obowiązkowe, dogrywka, programy dowolne).
Kulturystyka mężczyzn do 90 kg – eliminacje
Kulturystyka mężczyzn do 100 kg – eliminacje
Kulturystyka mężczyzn +100 kg – eliminacje
Kulturystyka mężczyzn do 90 kg – półfinał I runda (pozy obowiązkowe, porównania).
Kulturystyka mężczyzn do 100 kg – półfinał I runda (pozy obowiązkowe, porównania).
Kulturystyka mężczyzn +100 kg – półfinał I runda (pozy obowiązkowe, porównania).
Kulturystyka mężczyzn do 90 kg – finały rundy II i III (pozy obowiązkowe, dogrywka, programy dowolne).
Kulturystyka mężczyzn do 100 kg – finały rundy II i III (pozy obowiązkowe, dogrywka, programy dowolne)
Kulturystyka mężczyzn +100 kg – finały rundy II i III (pozy obowiązkowe,dogrywka, programy dowolne).

III BLOK DEKORACJI

Kulturystyka mężczyzn: juniorzy, 70 kg, 75 kg, 80 kg, 90 kg, 100 kg, +100 kg
Kulturystyka mężczyzn OPEN

12. PUNKTACJA DRUŻYNOWA

Do punktacji drużynowej wliczane są wyniki sześciu najlepszych zawodniczek i/lub zawodników z danego klubu, wg punktacji obowiązującej w IFBB.

13. NAGRODY

We wszystkich kategoriach za miejsca od I do III – medale, puchary, dyplomy – ufundowane przez Burmistrza Gminy Grodzisk Wielkopolski,

We wszystkich kategoriach za miejsce od I do VI – dyplomy.

W kategorii OPEN za I miejsce puchar i dyplom Drużynowo: za miejsce od I do III puchary i dyplomy


14. KOMISJA SĘDZIOWSKA

Komisję Sędziowską powołuje PZKFiTS.

15. MEDIA

Przedstawiciele mediów zwracają się o akredytację na Mistrzostwa do organizatora zawodów, Artur Śliczny tel. 602 180-728

16. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

Sprawy sporne wynikłe podczas zawodów i nie ujęte w niniejszym Regulaminie rozstrzyga Komisja Odwoławcza złożona z najwyższego rangą przedstawiciela PZKFiTS, Sędziego Głównego i przedstawiciela Organizatora, po wpłaceniu wadium w wysokości 100,– zł na rzecz Organizatora.

17. INFORMACJE:

Wszelkich informacji o zawodach udzielają:
Artur Śliczny Tel. 602 180-728; e-mail: k.k.sandow@gmail.com

Wszelkie nowości i informacje o zawodach w wydarzeniu FB.
https://www.facebook.com/MistrzostwaWlkp/

Zatwierdzam:
mgr inż. Andrzej Michalak
Wiceprezes PZKFiTS

Organizator:
Artur Śliczny


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2018-02-05 21:34:49
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2425 Napisanych postów 23662 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 519667
W zeszłym roku zawody wypadły bardzo fajnie-hala się nadaje idealnie,scena też bardzo dobrze była przygotowana i ośwetlona-co jak widac po zawodach Ziemi Puckiej,jest bardzo istotne w tym sporcie.


Ja -wiadomo-będę,gdzieś w pobliżu sceny,jakieś zdjęcia wsolne ,ktoś chce coś powiedzieć,pokazać-zapraszam :)











...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 5876 Napisanych postów 67379 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 871576
Trochę fotek z dzisiejszych weryfikacji















...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 5876 Napisanych postów 67379 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 871576
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 5876 Napisanych postów 67379 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 871576
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 5876 Napisanych postów 67379 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 871576
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 5876 Napisanych postów 67379 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 871576
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 5876 Napisanych postów 67379 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 871576
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 5876 Napisanych postów 67379 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 871576
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 5876 Napisanych postów 67379 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 871576
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 5876 Napisanych postów 67379 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 871576
OFICJALNA LISTA ZAWODNIKÓW
II Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Kulturystyce i Fitness
16-17 marca 2018, Grodzisk Wielkopolski
Polski Związek Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego


Fitness Plażowe Mężczyzn: do 178 cm
Nr Zawodnik Klub / Miejscowość
45 Kamil Koźlik KS Olimp Zabrze
46 Tomasz Kuchowicz KPSKiF Violetta Bydgoszcz
47 Mariusz Orłowski KS Sandow Śrem
48 Adrian Cios LKS Sandomierz
49 Paweł Trzemkowski KS Sandow Śrem
50 Maciej Zakryszko SSiR Kunicka Gorzów Wlkp
51 Tomasz Kuchowicz KPSKiF Violetta Bydgoszcz
52 Piotr Fittler TKKF Heros Ustka
53 Bartłomiej Miśkiwiecz KS Olimp Zabrze
54 Szymon Łokaj UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
55 Krystian Frątczak Sportowe Wariacje - Sekcja Testosteron Brusk Yaser Bozyel Skierniewice
56 KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
57 Radosław Siciun KPSKiF Violetta Bydgoszcz
58 Piotr Majchrowicz KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Σ=14

Fitness Plażowe Mężczyzn: do 182 cm
Nr Zawodnik Klub / Miejscowość
60 Michał Gałka UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
61 Paweł Jeryś KPSKiF Violetta Bydgoszcz
62 Radosław Mateusz Białooki KS Olimp Zabrze
63 Grzegorz Kozłowski LKS Pomorzanin Nowogard
64 Dennis Roszkiewicz UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
65 Tomasz Majewski TKKF Heros Ustka
66 Kiryl Kuptsou TKKF Azory Kraków
67 Paweł Jeryś KPSKiF Violetta Bydgoszcz
68 Grzegorz Kozłowski LKS Pomorzanin Nowogard
Σ=9

Fitness Plażowe Mężczyzn: +182 cm
Nr Zawodnik Klub / Miejscowość
70 Dawid Dolecki Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
71 Robert Głuch KPSKiF Violetta Bydgoszcz
72 Łukasz Filip KS Olimp Zabrze
73 Filip Dulat KS Sandow Śrem
74 Grzegorz Fittler TKKF Heros Ustka
75 Przemysław Studziński Centrum Formy Dąbrowa Górnicza
76 Krzysztof Sobótka KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
77 Robert Morawiec TKKF Azory Kraków
78 Paweł Majda KS Olimp Zabrze
79 Adrian Marchewczyński KS Body Line Group Łódź
Σ=10

Fitness Sylwetkowe Kobiet: open
Nr Zawodnik Klub / Miejscowość
81 Małgorzata Mackiewicz KS Olimp Zabrze
82 Anna Andrzejewska KS Body Line Group Łódź
83 Julia Fliegner TKKF Winogrady Poznań
84 Sylwia Wiszniewska KPSKiF Violetta Bydgoszcz
85 Aleksandra Grzanka KS Paco Lublin
86 Sara Błasiak KS Olimp Zabrze
Σ=6

Kulturystyka Klasyczna mężczyzn: do 180 cm
Nr Zawodnik Klub / Miejscowość
96 Andrzej Rzeźnik KS Sandow Śrem
97 Artur Ollech MTKKF Lidzbark Warmiński
98 Wojciech Gierszewski KS Body Line Group Łódź
99 Karol Kasprzyk UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
100 Wojciech Kobza KS Body Line Group Łódź
101 Mateusz Młodystach KS Sandow Śrem
102 Mateusz Szafran KS Olimp Zabrze
103 Wojciech Gierszewski KS Body Line Group Łódź
104 Dominik Roszak KS Sandow Śrem
105 Tomasz Olejarz KS Sandow Śrem
106 Jakub Burchardt KS Sandow Śrem
107 Karol Rogaczewski KS Body Line Group Łódź
108 Mateusz Młodystach KS Sandow Śrem
109 Andrzej Rzeźnik KS Sandow Śrem
110 Jakub Stein TKKF Winogrady Poznań
111 Robert Tabaka KS Sandow Śrem
112 Paweł Przybylski KS Olimp Zabrze
113 Paweł Sadowski Sportowe Wariacje - Sekcja Testosteron Skierniewice
114 Wojciech Kobza KS Body Line Group Łódź
115 Tomasz Olejarz KS Sandow Śrem
Σ=20

Kulturystyka Klasyczna mężczyzn: +180 cm
Nr Zawodnik Klub / Miejscowość
117 Mateusz Rosół KPSKiF Violetta Bydgoszcz
118 Dawid Krajewski KS Sandow Śrem
119 Łukasz Nowakowski KPSKiF Violetta Bydgoszcz
120 Artur Heckert KS Sandow Śrem
121 Sebastian Szymczak KS Olimp Zabrze
122 Rafał Frydrychowicz UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
123 Adrian Markowski KS Sandow Śrem
124 Mateusz Rosół KPSKiF Violetta Bydgoszcz
125 Rafał Frydrychowicz UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
126 Cezary Terczyński Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
127 Adrian Markowski KS Sandow Śrem
128 Krystian Mysłek KS Paco Lublin
129 Michał Rurarz Sportowe Wariacje - Sekcja Testosteron Skierniewice
130 Maciej Pietkiewicz Bona Fide Świebodzice
Σ=14

Wellness Fitness Kobiet: open
Nr Zawodnik Klub / Miejscowość
193 Dorota Szweda KS Olimp Zabrze
194 Katarzyna Sklepik KPSKiF Violetta Bydgoszcz
195 Natalia Reślińska KS Sandow Śrem
196 Zuzanna Wawrynkiewicz UKS Pover Kuźnik Chorzów
197 Laura Prahl KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
198 Natalia Reślińska KS Sandow Śrem
199 Nikoletta Sularz UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
200 Inez Rzepecka TKKF Herkules Warszawa
Σ=8

Bikini Fitness Juniorek- open
Nr Zawodnik Klub / Miejscowość
1 Żaneta Paciorkowska KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
2 Marta Modrzewska KS Michael Warszawa
3 Paweł Kiełczewski KS Sandow Śrem
4 Wiktoria Gąsior UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
5 Wanesa Zych KS Olimp Zabrze
6 Klaudia Nowak KS Olimp Zabrze
7 Martyna Jankowska KS Olimp Zabrze
8 Michalina Fordońska KPSKiF Violetta Bydgoszcz
9 Viktoria Harbuz KS Olimp Zabrze
Σ=9

Bikini Fitness Kobiet: do 164 cm
Nr Zawodnik Klub / Miejscowość
11 Aneta Ratajczak UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
12 Klaudia Nowak KS Olimp Zabrze
13 Roksana Kieruzel KS Olimp Zabrze
14 Ludmiła Wojdak Hutnik Warszawa
15 Marta Modrzewska KS Michael Warszawa
16 Martyna Derlat KS Sandow Śrem
17 Kamila Sroka KS Body Line Group Łódź
18 Viktoria Harbuz KS Olimp Zabrze
19 Emilia Jasonek KS Strength Coach Performance Wrocław
20 Katarzyna Nadolska KS Body Line Group Łódź
21 Daisy Cieslak KS Body Line Group Łódź
22 Justyna Ługowska KS Paco Lublin
23 Martyna Jankowska KS Olimp Zabrze
24 Anna Operchał SSiR Kunicka Gorzów Wlkp
25 Hanna Suplicka TKKF Heros Ustka
Σ=15

Bikini Fitness Kobiet: do 169 cm
Nr Zawodnik Klub / Miejscowość
27 Katarzyna Ślachciak KPSKiF Violetta Bydgoszcz
28 Wiktoria Gąsior UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
29 Żaneta Paciorkowska KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
30 Anna Nowaczyk KS Olimp Zabrze
31 Wanesa Zych KS Olimp Zabrze
32 Marta Zientarska KS Sandow Śrem
33 Justyna Skibińska UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Σ=7

Bikini Fitness Kobiet: +169 cm
Nr Zawodnik Klub / Miejscowość
35 Barbara Tojka UKS Pover Kuźnik Chorzów
36 Klaudia Katarzyna Gawin KS Body Line Group Łódź
37 Magdalena Szwajger KS Michael Warszawa
38 Katarzyna Turkiewicz TKKF Azory Kraków
39 Krystyna Zrażewska KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
40 Paulina Maniewska KPSKiF Violetta Bydgoszcz
41 Alicja Pyszka Bazan KS Olimp Zabrze
42 Emilia Kostańska TKKF Winogrady Poznań
43 Joanna Wągrowska UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Σ=9

Kulturystyka Juniorów - open
Nr Zawodnik Klub / Miejscowość
88 Tomasz Olejarz KS Sandow Śrem
89 Mateusz Rosół KPSKiF Violetta Bydgoszcz
90 Tomasz Olejarz KS Sandow Śrem
91 Jakub Burchardt KS Sandow Śrem
92 Sebastian Metych KS Sandow Śrem
93 Grzegorz Mysłek KS Paco Lublin
94 Mateusz Rosół KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Σ=7

Kulturystyka Mężczyzn: 75 kg
Nr Zawodnik Klub / Miejscowość
132 Jakub Wojciechowski KS Sandow Śrem
133 Michał Starosta Sportowe Wariacje - Sekcja Testosteron Skierniewice
134 Paweł Trukawka Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
135 Jakub Woźny UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
136 Michał Kaczor
137 Jakub Woźny UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
138 Sebastian Strokosz KS Olimp Zabrze
139 Maciej Muszyński KS Michael Warszawa
140 Mateusz Ciećwierz KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
141 Grzegorz Mysłek KS Paco Lublin
Σ=10

Kulturystyka Mężczyzn: 80 kg
Nr Zawodnik Klub / Miejscowość
143 Sylwester Sójka KS Sandow Śrem
144 Łukasz Jakubowski KS Body Line Group Łódź
145 Hubert Toporek KSSSiKW Wiking Starachowice
146 Mateusz Osuch LKS Pomorzanin Nowogard
147 Jacek Momot UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
148 Robert Marzec TKKF Heros Ustka
149 Kamil Kot Sportowe Wariacje - Sekcja Testosteron Skierniewice
150 Dariusz Piaskowski Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
151 Mariusz Ciupak KS Olimp Zabrze
152 Mateusz Osuch LKS Pomorzanin Nowogard
153 Karol Grzechnik TKKF Heros Ustka
154 Michał Okoń KS Paco Lublin
Σ=12

Kulturystyka Mężczyzn: 90 kg
Nr Zawodnik Klub / Miejscowość
156 Dawid Pieczyński KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
157 Tomasz Woźniczka KS Sandow Śrem
158 Kamil Balicki KS Sandow Śrem
159 Adam Tadeusz Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
160 Jarosław Biłas KS Olimp Zabrze
161 Piotr Rasiński KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
162 Mariusz Włodarczyk KPSKiF Violetta Bydgoszcz
163 Sebastian Kosiński KS Sandow Śrem
164 Krzysztof Król KS Body Line Group Łódź
165 Bartosz Reśliński KS Sandow Śrem
166 Sebastian Szmyt TKKF Winogrady Poznań
167 Rafał Miszkiewicz KS Paco Lublin
168 Dawid Świerkowski Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
169 Bartosz Reśliński KS Sandow Śrem
170 Cezary Starostecki KS Start Strzegom
171 Sebastian Szmyt TKKF Winogrady Poznań
172 Pawel Zukowski KPSKiF Violetta Bydgoszcz
Σ=17

Kulturystyka Mężczyzn: 100 kg
Nr Zawodnik Klub / Miejscowość
174 Paweł Grochowski KS Body Line Group Łódź
175 Michał Sinkiewicz KPSKiF Violetta Bydgoszcz
176 Krzysztof Masztalerz KS Olimp Zabrze
177 Paweł Maćkowiak KS Fitness Klub Aplauz Warszawa
178 Krzysztof Rodkiewicz UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
179 Marcin Noweta KS Sandow Śrem
180 Marcin Prędotka KPSKiF Violetta Bydgoszcz
181 Adam Majchrzak Pomorskie Stowarzyszenie Trenerów Osobistych Gdynia
182 Maciej Czeka KS Olimp Zabrze
183 Krzysztof Słowiński UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
Σ=10

Kulturystyka Mężczyzn: +100 kg
Nr Zawodnik Klub / Miejscowość
185 Michał Krzysztofik KS Olimp Zabrze
186 Mateusz Brzuchacz Hutnik Warszawa
187 Piotr Nowak UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
188 Emil Kaleński KS Olimp Zabrze
189 Michał Białecki KS Body Line Group Łódź
190 Piotr Piechowiak UKS Black & White Ostrowiec Świętokrzyski
191 Tomasz Nowak KS Sandow Śrem
Σ=7
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Targi ESP - Europe Sport Power (17-18.02.2018)