SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

RASHGUARD DLA POCZĄTKUJĄCEGO

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4015

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4618

WITAM
Mam pytanie dotyczące rashguarda firmy rebel
Wiem , że były już tematy o rashach ale o tym nikt nic nie wspomniał. Czy jest on dobry jakościowo i czy w ogóle opłaca się kupować rasha dla osoby początkującej

Sa­moza­par­cie i wo­la wal­ki kręgosłupem moich marzeń

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1068 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7451
Kupiłem...Uzyłem...Po 2 treningach wyj**ałem do smieci bo pękł
Polecam Underarmura 20-30 zł drozszy a lepszy..
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4618
Myślałem także o 4 serii c2f lub manto , lub może w ogóle nie kupować ? Wyraźcie swoje opinie (Wiem na 100 % że będę chciał trenować
)

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2199
Manto nie cieszy się dobrą opinią.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 595 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7766
kupuj under armour bardzo dobry rash za prawie takie same pieniadze! manto, c2f sa fatalne co do rebela sie nie wypowiem ,bo nikt u nas w nim nie trenuje...
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47524
Nie słyszałem żadnych opinii o rashu rebela.

Co do tematu ogółem, to był już kilka razy poruszany. Użyj wyszukiwarki i poczytaj.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 852 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9592
w sekcji mamy 2 braci,w tym samym czasie kupili sobie po rashu-jeden manto ,drugi c2f i........moim zdaniem c2f wyglada lepiej(mniej workowaty,lepiej trzyma kolor).
jesli chcesz uzywac rasha pod gi to lepiej zainwestuj w koszulki bawelniane.
napisał(a)
Początkujący
Rashguarda będę używał do walki w submission nie pod gi. Lecz pozostaje mi jedno pytanie czy w ogóle opłaca się kupować ? Do kupna nakłania mnie ciągłe rozciąganie koszulek bawełnianych, ile taki rash może wytrzymać (np ten unedrarm)

napisał(a)
Początkujący
sory za post pod ale mam także pytanie co do rasha Cage Wear "Mission Submission" bo jak bym miał brać to żeby to też jakoś wyglądało ;p

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2037 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 17417
a co powiecie o rashach professional fighter?red nose ? I napisze ktos opinie o cage wear (tylko zeby byla zetelna:P)

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"

TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 852 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 9592
pawel203-to zalezy od wielu czynnikow np.ile bedziesz miec treningow tygodniowo,1 czy 8
w rashu masz wiekszy poslizg na macie ,wiec latwiej ci bedzie robic wiekszosc technik.
w/g mnie na teningi to tylko rash z dlugim rekawem,bo nie obcierasz sobie lokci.

nie ma zadnego"przedstawiciela handlowego"ktory sprzedaje wymienione przez CYBORGA69 marki ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szukam obozu zapasy albo judo w wakacje

Następny temat

p0m0cY 111!!!

6 zasad treningowych, o których często zapominamy 6 zasad treningowych, o których często zapominamy Adaptacja treningowa, co powinieneś wiedzieć? Adaptacja treningowa, co powinieneś wiedzieć? IFBB Diamond Cup w Luxemburg 2018 IFBB Diamond Cup w Luxemburg 2018 Pull-face - obowiązkowe ćwiczenie przed wyciskaniem sztangi leżąc Pull-face - obowiązkowe ćwiczenie przed wyciskaniem sztangi leżąc Modelki i fitnesski wpadaj w tą samą pułapkę Modelki i fitnesski wpadaj w tą samą pułapkę Lee Haney i jego droga na szczyt Lee Haney i jego droga na szczyt 6 treningów Tabata dla maksymalnego spalania tłuszczu 6 treningów Tabata dla maksymalnego spalania tłuszczu Dylematy życiowe znane tylko kulturystom Dylematy życiowe znane tylko kulturystom