SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

RABATY, PROMOCJE, GRATISY

temat działu:

UNS SUPPLEMENTS - firmowe forum marki UNS

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19883

napisał(a)
Temat przeniesiony przez Banan z działu Ważne informacje. Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 9580 Wiek 27 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 34564
Wszystkie osoby biorące udział w projektach mają możliwość skorzystania z rabatu w wysokości 20% od cen detalicznych podanych na naszej stronie.

Zamówienia w celu uniknięcia bałaganu należy realizować wyłącznie poprzez wiadomość prywatną do mnie.
Pytana związane z wysyłkami oraz gratisami do paczek można pisać w tym temacie.

Zmieniony przez - Doris.K w dniu 2014-10-06 22:57:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 273 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4704
Super, kocham UNS za białko blen5protein :D Omega 3 i inne :D

Zmieniony przez - rambo19 w dniu 2014-10-07 21:21:45

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7634
Hej, kończy mi się białeczko i trzeba będzie coś zakupić. Jakie polecacie? I kolejne z pytań, patrząc na moją dietę i mój cel, co oprócz białeczka warto by zakupić? BCAA? Termogenik? Sam myślałem chwilę o jakimś stacku ale dopiero za jakieś 4 tygodnie jak już może troszeczkę odsłonię co nieco.
napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 1967 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17778
Ja zamówiłam swoje pierwsze białko z UNS'a smak cream - pyszne, słodkie.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2173 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24165
jeśli chodzi o białko to smaki orzech,mleczna czekolada,vanilla kosmos
co do reszty to bcaa rozpuszczalnosc dobra i smak rowniez
sam stosuje bcaa8:1:1 oraz bialko issolat :)
napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 1967 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 17778
A działanie bcaa spoko ? Bo właśnie moje sięgnie dna niedługo i trzeba coś nowego
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2173 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24165
ja z regulu daje 2-3razy po 15g i nie czuje sie tez zbytnio zmeczony
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7634
Ja chciałem BCAA przed treningiem porannym dawać tylko ( mam na myśli aeroby na rowerku czy tam w terenie ). Będzie ok?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 5392 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 106156
Będzie ok nawet jak je będziesz pił podczas aerobów, choć i tak pewnie w procesie glukogenezy te amino zostaną zamienione na glukozę

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

napisał(a)
Początkujący
ja biore z rana do kreatyny obecnie do pracy 15g i na treningu 15g do wody dodaje w dnt daje 15g rano 15g do pracy i po pracy 10g z kreatyna a tak ogolnie to stosowalem tylko i wylacznie podczas wysilku fizycznego ale nie dawki 5-10g tylko 20-30g :)
1
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1747
Nie wiedziałem gdzie zadać to pytanie. Co z testami agmatyny? Zastanawiam się nad kupnem, ale chciałem poczytac recenzje osób testujących, a ich nie widzę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[KONKURS] NAJŁADNIEJSZA PUPA SFD

Następny temat

[UNS TEAM] MINIKOX - GALERIA ZDJĘĆ - MACIEK ŻOCHOWSKI

Stany zapalne organizmu - przyczyny Stany zapalne organizmu - przyczyny Błędy początkujących na siłowni: brak cierpliwości i samodyscypliny Błędy początkujących na siłowni: brak cierpliwości i samodyscypliny Jaki jogurt pitny jest najlepszy i najzdrowszy? Jaki jogurt pitny jest najlepszy i najzdrowszy? Ernestine Shepherd- najstarsza kulturystka na świecie! Ernestine Shepherd- najstarsza kulturystka na świecie! Natalia Damek - ocena sylwetki Natalia Damek - ocena sylwetki Kolejne sukcesy Polaków na scenie kulturystyki i fitness! Kolejne sukcesy Polaków na scenie kulturystyki i fitness! Rodzaje patelni - jaką patelnię wybrać? Rodzaje patelni - jaką patelnię wybrać? Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni