SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanko od poczatkującego<==

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1387
Mam dietę na masę (około 5 posiłków dziennie), na siłowni również ćwiczę na masę (codziennie około 1 godziny), biorę kreatynę oraz gainera od TREC'a ( http://www.amocaluk.pl/images/2eba7898f9fe123698ba7b52767961fb46381_m.jpg  ). Mam więc pytanie, czy jeśli dodam do tego godzinę biegania dziennie (i rozciąganie po tym) oraz trochę pływania (ok. 30 minut) to polepszy to efekty? Pytam, ponieważ czytałem gdzieś, że jak się ćwiczy na masę to powinno się unikać dodatkowej aktywności fizycznej poza siłownią (powód- spalanie kalorii, które są potrzebne do nabrania masy).

I jeszcze jedno pytanko- od jakiegoś czasu sam ćwiczę tameshiwari (dla niekumatych jest to rozwalanie desek/cegieł ręką). Czy może ktoś ma jakieś wskazówki tzn. która częścią dłoni uderzać, czy należy jakoś inaczej ćwiczyć niż tylko "uderzając" z całej siły deski?

Z góry dzięki!

"Człowiek wygrywa walkę, nie pas!"

"Nie drażnij małych pszczół, bo zwrócą się na Ciebie z siła smoka"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 123 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3152
Jak bedziesz biegal i plywal to wiadomo , ze nie bedzie ci tak masa szla jakbys tego nie robil . Chociaz jak uwzglednisz to w diecie to nie powinno byc tak zle. Co do rozwalania desek to nei ten dzial
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening w domu, plan do oceny

Następny temat

Plan treningowy do oceny

WHEY premium