SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanko o stacki kreatynynowe

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 135 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1637
Siemanko,

jako, ze mono, ani jablaczan na mnie nie dzialaja, bylem juz na 3 cyklach i naprawde odczuwalnosc kreatyny zero, postanowilem teraz zdecydowac sie na cykl na stacku. Wpadl mi w okolo Hi-Tec Hyperfusion i tutaj rodzi sie takie pytanie, w kazdym stacku napisane jest zalecane dawkowanie 5g kreatyn dziennie i sie zastanawiam czy to nie jest za malo ? zawsze bralem 10g w DT i 5G W DNT i czy w stackach inaczej sie to bierze, gdyz jest np silniejsze ?

I czy polecacie ten produkt :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 135 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1637
Zle to ujalem :D Bardziej mi chodzilo czy efektywnie bedzie w ten sposob, ale dzieki za rade i moze nawet teraz zrobie z ladowaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A może nie widzisz efektów bo nie ma diety ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
typowy mix kreatyn, chyba ok 10 roznycb form
na cuda bym nie liczył, tylko poszukał problemu który leży gdzieś indziej




Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2016-01-08 13:08:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
stacki kreatynowe, w zaleznosci od miksu kreatyn, mozna sprobowac brac w mniejszej dawce, tym bardziej patrzac na Twojego avatara, duzo kreatyny nie potrzebujesz, bo +100kg nie wazysz.

co do wspomnianej ilosci, jak ma w skladzie chocby kreatyne w formie HCL, ktora powinna byc bardziej biodostepna, wtedy ladowanie dawek jak chocby mono mija sie z celem, bo w koncu kupiles po to miks "lepszych" form by z nich korzystac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez Remik7 za pkt 1 regulaminu
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 135 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1637
Eh... diete mam codziennie licze kalorie, nie chodzi mi o to, ze nie rosne, bo rosne, ale mam takie samo tempo z kreatyna i bez... chce uzyskac odpowiedz na proste pytanie czy 5 g stacka = 5g krety mono/jablczana czy 5 g stacka =10 g biore raz dzienne i mam spokoj :D

Zdjecie jest z maja, inaczej teraz wygladam :P 82 kg 175 cm

Ostatni raz na cyklu bylem 3 miechy temu, na masie juz 10 kg wbilem od wrzesnia, zostaly mi ostatnie 3 miesiace masy i chce je dobrze wykorzystac, wiec pomyslalem o jakims wspomagaczu


Zmieniony przez - bartiquan w dniu 2016-01-08 13:22:46

Zmieniony przez - bartiquan w dniu 2016-01-08 13:25:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
no to podtrzymuje swoja odp mozna pokusic sie o niejsze dawki

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 135 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1637
no tak to ma sens ;D tylko jak tam 10 g nie czulem to dziwnie jakbym nagle 5g stacka poczul, ale wiadomo trzeba probowac, myslalem, ze jest moze ktos kto bral o 5g i dobrze czul
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
kreatyny czy stackow nie czuc doraznie, tak wiec koniec koncow efekt koncowy bedzie podobny,
kwestia rozlozenia nasycenia kreatyna w czasie jak bedziesz mial poczucic 10g to i 5g poczujesz

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 135 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1637
to jak dawka dzienna na opakowaniu 6 tabsow to moze sprobuje w treningowy 9 w zwykly 6 i zobaczymy co bedzie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17705 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Moze zaliczasz się do małego procenta osób co kreatyna na nie nie działa, solaros w badaniach naukowych o tym pisał.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki stack kreatynowy + coś fajnego :)

Następny temat

Odżywka białkowa dla kobiety

WHEY premium