Witaj! Dołącz do społeczności ludzi aktywnych. Możesz zalogować się   lub zarejestrować
Wczytywanie danych ...
Właściciele oraz moderatorzy SFD.pl są zdecydowanymi przeciwnikami stosowania dopingu farmakologicznego w sporcie. Stosowanie dopingu jest nieuczciwym i niemoralnym zachowaniem. Doping jest sztucznym, nienaturalnym sposobem podnoszenia wydolności organizmu. Stosowanie dopingu jest zawsze niebezpieczne oraz niesie ryzyko utraty zdrowia a nawet życia. Czym bardziej amatorskie podejście do tego zagadnienia tym większe potencjalne ryzyko. Absolutnie nigdy nie należy stosować jakichkolwiek farmaceutyków bez konsultacji z właściwym lekarzem prowadzącym. Dział doping służy wyłącznie wymianie informacji, a informacje zawarte w nim nigdy nie mają charakteru instruktażowego i absolutnie jako takie nie mogą być traktowane. Wypowiedzi moderatorów jak i innych użytkowników działu nie są wytycznymi co do sposobów i metod stosowania farmaceutyków; chyba, że dana osoba jest znana jako lekarz właściwej specjalizacji, a jej dane zostały przez nią uczciwie podane w profilu i zweryfikowane przez właścicieli forum. Mimo to właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich doradztwo w tym zakresie (obecnie brak takich osób). Nakłanianie do stosowania dopingu jest przestępstwem i jest postrzegane przez właścicieli portalu jako skrajnie naganne, konsekwencją czego jest wykluczenie z grona użytkowników serwisu. Wszelkie ujawnione próby kupna lub sprzedaży farmaceutyków za pośrednictwem forum będą z całkowitą konsekwencją eliminowane a osoby uczestniczące w procederze i ich dane będą ujawnione organom ścigania. Uprzejmie prosimy o natychmiastowe reakcje i kontakt w przypadku napotkania na naszym forum powyższych zjawisk i sytuacji. Pomoże nam to w zachowaniu bezpieczeństwa użytkowników oraz legalności funkcjonowania forum.
Temat: Treść:
Temat został odczytany 469 razy
słowa kluczowe: pytanko  nolva 
Autor

Pytanko Nolva !!!!

redman7

Wysłana - 08 lipca 2006 21:10    Edytuj Cytuj

Sprawdź swoje BMI


witam mam pytanie co do nolvy. jestem na cyklu prolo + meta :

1-8 Prolo 100 mg E3D (3 opakowania prolo)
1-4(5) Metanabol 15-20 mg ED (200 tabs meta)
clomid 24 tabs (2 tygodnie po ostatnim szocie prolo)
Pytanie jest takie :
kiedy ewentualnie zacząc brac nolve czy brac razem z clomidem czy w czasie cyklu? wydaje mi sie ze jednak mam skłonnosci do gino
Za opowiedzi wielkie dzięki (Szukałem w wyszukiwarce lecz nie znalazłem potrzebnej mi odpowiedzi)

Spec SFD Odżywki i suplementy

Wysłana - 08 lipca 2006 21:15 
W większości przypadków polecamy:

Łowickie - WPC 80

CENA: 86.00zł
Nutrend - Flexit drink

CENA: 46.00zł
SFD - SFD Wpc protein plus

CENA: 39.00zł


sprawdź pozostałe odżywki,  odżywki białkowe,  odżywki na masę

e0r

Wysłana - 08 lipca 2006 21:15    Edytuj Cytuj
W wyszukiwarce jest mnóstwo tego typu tematów więc nie ściemniaj. Nolvę bierz dopiero po pojawieniu się pierwszych objawów gino (swędzenie, zgrubienia pod sutkami). Zacznij od 20mg ed, przy braku rekacji zwiększ do 40mg ed, a po ustąpieniu podtrzymuj dawką 20mg, a nawet 10mg jak wystraczy.
 
Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]
Ekspert -

redman7

Wysłana - 08 lipca 2006 21:16    Edytuj Cytuj
i o to własnie mi chodziło >DZIEKI

e0r

Wysłana - 08 lipca 2006 21:17    Edytuj Cytuj
Spoko.

Ps. Do PCT oczywiście dodaj nolvę, estrogeny mogą przyatakować przy małej ilości androgenów.

Zmieniony przez - e0r w dniu 2006-07-08 21:18:50
 
Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]
Ekspert -

definitive

Wysłana - 08 lipca 2006 21:29    Edytuj Cytuj
Po pierwsze to jeśli masz tendencję do gino to powinieneś w ogóle zapomnieć o takich koksach. Ale jeśli już się uparłeś, to zalecam brać nolve od dnia poprzedzającego pierwszy strzał do drugiego tygodnia po ostatnim shoocie w dawce 2x10mg na dzień. Clomid tak jak zaplanowałeś, ale na bank po takim cyklu wystarczy 15 tab. Przez pierwsze 5 dni po 2 tabl. a przez następne 5 po 1 tab. Jeśli zauważysz, że coś nie tak z sutkami od razu walnij dawkę uderzeniową 2x20mg przez 10 dni i najlepiej zakończ cykl Clomidem tak jak zaleciłem. Zastanów się jeszcze przed podjęciem kuracji bo pózniej możesz płakać.
 
definitive

e0r

Wysłana - 08 lipca 2006 21:33    Edytuj Cytuj
Nie o wszystkich koksach. Uważaj głownie na metę. Nie przesadzaj z dawką.
 
Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]
Ekspert -
 

Proszę w skrócie napisać w jaki sposób regulamin forum został złamany.



Nieuzasadnione użycie opcji grozi zablokowaniem konta.

Czy chcesz oddać głos na ten temat/użytkownika?


Twój głos jest dla nas niezwykle ważny, bo pozwola nam na ocenę użytkowniów i tematów.



Copyright 2000 - 2011 SFD S.A.