SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie odnośnie szota a dużej ilości krwi po.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1158
Panowie słuchajcie męczy mnie to czasem jak robię szota to 0 krwi dosłownie minimum. A czasem np. dziś zacząłem znowu bić propa no i wbiłem 0,6 w udo pod kątem prostym prawie cała igiełke, odciągnałem i wdusiłem szota dosłownie z minute szedł no i choj wyciągnałem powoli strzykawe i w choj krwi na początku czarna potem taka bardziej jasna.

No i pytanie czy to po prostu czasem zdarza sie przebic cos czy mozliwe ze zle szota robie czasem i mi wyplywa z krwia? %)

Zawsze mam chec wtedy zaladowac drugi raz bo mysle ze szot poszedl sie yeabc



Zmieniony przez - 669zack w dniu 2010-02-01 07:47:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 369 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3990
A po npp tez z razaka to noga zaczela zyc wlasnym zyciem,z bolu

Zmieniony przez - mumifikato w dniu 2010-02-03 02:56:38

Piszczy piszczy nie mozna normalnie porozmawiac


..kiedy wchodzisz miedzy wrony musisz krakac tak jak ony...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz ile w udzie jest naczyn krwionosnych?Nie trafic w nie to jest cud jak nie raz ci sie udawalo to sie ciesz ale przewaznie leci krew i to nic takiego.
Wbijesz szota odczekaj z 10 sekund i dopiero powoli wyjmuj igle tak ci sie ani kropli towaru nie zmarnuje bo nie wyleci razem z krwia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1158
Tak robię i wyciągam jeszcze w choj długo czasu.. I bije głęboko bo w sumie 0,6 cała prawie pod kątem prostym.

No tak tylko czasem jest zero krwi, czasem mała kropka a czasem jest w choj i masz wrazenie ze caly szot wylecial. Raz az mi wybilo jak z wulkanu krew to sie przestraszylem mi sie raczej tak zdarza
1:1:1 raz nic innym razem troszke ale nie za duzo a czasem jak by mi z nocha leciala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak bywa nie raz zatamuj wacikiem nasaczanym spirytusam i wsio a wogole znajdz sobie dobre miejsce ja takie mam 2 cm2 i bije w te miejsce non stop i nie wiem co to znaczy zrost.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2023
to bij w dupskooo..

kuki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 185 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5298
no bijąc w udo łatwo trafic w żyłkę czy nerw
ja wole w dupala szoty walić i sam daje rade imo naprawde nie ma z tym problemu zeby samemu zrobic sobie szota w dupala


*bylem na cyklu propem injekcje e2d przez 8 tyg i wszystko w dupsko i nie bylo problemów

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 345 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4358
krew po szocie normalka, szczególnie jak walisz w udo więc bez nerwów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
borys85 ja jak byłem na cyklu z propem to 90 % shotów szło w uda i ani razu nie było krwi w strzykawce ani nie trafiłem w nerw jak się wie dokładnie gdzie bić to mozna bic w prawie każdy mięsień

a nie umiejętne trafienie w dupala niesie za sobą duzo poważniejsze skutki niż udo

Zmieniony przez - game1988 w dniu 2010-02-01 16:00:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
czyli gdzie dokladnie walic w udo?

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
http://www.spotinjections.com/index3.htm 

waliłem tak choć można też inaczej

Zmieniony przez - game1988 w dniu 2010-02-01 16:06:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
****a coś nie wchodzi zdjęcie jak daje w linku ale kliknij se na thigh i ta masz sposoby
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omka+metka a przyrodzenie ;>

Następny temat

clen wykrywalność

WHEY premium