SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pytanie o trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 596

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1239
Siema mam pytanie przez ostatnie 2 czy 3 tygodnie cwiczyłem bica i trica i teraz mam pytanie jeżeli chce zrobic kolejny priorytet na plecy i barki to musze zrobic sobie jeden tydzień przerwy od treningów żeby mieśnie które robiłem przez te 2 czy 3 tygodnie się zregenerowały i nie spaliły się czy moge robić normalnie bez przerwy jak polecacie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1382 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84553
1.ankieta dzialu http://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html
2.trenujemy całe ciało, a nie tylko biceps i triceps
3.sądząc po sposobie wypowiedzi nie masz pojęcia o treningu siłowym więc o żadnych priorytetach nie ma mowy

Zmieniony przez - strzeleccc w dniu 2014-04-30 13:14:50
napisał(a)
Początkujący
no to masz pecha bo pojecie o treningach mam i ćwicze całe ciało ale ostatnio zrobiłem prio na ramiona a teraz się pytam dla pewnosci
napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1382 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 84553
jak byś miał pojęcie ,to byś nie zadawał tak idiotycznych pytań
napisał(a)
Początkujący

Waga : 65

Wzrost : 180

Cel treningowy :masa mięśniowa

Staż treningowy na siłowni : ok.roku

Uprawiane inne sporty : siłownia

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) :domowa siłownia ławeczka,sztanga,hantle,wyciag,modlitewnik,drazek

Dieta : nie mam ale jem dużo

Przeciwskazania medyczne : brak

Zażywane suplementy : brak

Ostatnio przerabiany plan: prio na ramiona a przed tym 4-dniowy split

Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): przysiad 70kg ale nie moge obciążac za bardzo kolan bo mam uszkodzone kolano,MC 100kg,wyciskanie na ławce 50kg po przerwie
napisał(a)
Początkujący
a tak poza tym to skąd możesz wiedzieć czy mam pojęcie chciałem się zapytać dla pewnosci bo zawsze robiłem przerwy przez tydzień jak miałem robic nowy plan i pomyślałem że się zapytam,a plany treningowy umie układać i przynoszą efekty bo układałem dla kilku kolegów i dla siebie
napisał(a)
Znawca
Im mniejsza wiedza, tym większa impertynencja i arogancja.
napisał(a)
Początkujący
a dobra wez się wal bo ja czekam na odpowiedz a nie na odpowiedzi chłopczyka z gimnazjum
napisał(a)
Znawca
ech.....,
poczytaj tematy podwieszone w tym dziale ,bo na razie jesteś rozgarnięty jak kupa liści
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 478 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20004
Soxu
a plany treningowy umie układać
Z pewnością umiesz tym bardziej, że napisałeś:
Soxu
przez ostatnie 2 czy 3 tygodnie cwiczyłem bica i trica
więcej cytować nie muszę

Pomogłem? - Kliknij: https://db.tt/QJPATJaZ 

napisał(a)
Początkujący
przez 1 tydz leciał bic w pon,sr,pt
przez 2 tydz leciał tric w pon,sr,pt
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wskazówki i zalecenia dla początkującego.

Następny temat

Pomoc w ułożeniu planu. (początkujący)

Jaka dieta i trening na początek? Jaka dieta i trening na początek? Tłuszcze i węglowodany a metabolizm Tłuszcze i węglowodany a metabolizm Subway a dieta. Jak wpływa na zdrowie? Subway a dieta. Jak wpływa na zdrowie? 73 - latek, który swoim ciałem zawstydził większość mężczyzn, nie tylko w swoim wieku! 73 - latek, który swoim ciałem zawstydził większość mężczyzn, nie tylko w swoim wieku! Najlepsze witaminy dla początkujących Najlepsze witaminy dla początkujących Stymulanty - działanie i dawkowanie. Rodzaje stymulantów Stymulanty - działanie i dawkowanie. Rodzaje stymulantów Duże i silne mięśnie grzbietu, czyli trzeba mieć plecy! Duże i silne mięśnie grzbietu, czyli trzeba mieć plecy! Tajemniczy zabieg Alexandry Stasiak Tajemniczy zabieg Alexandry Stasiak