SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o skuteczność treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 739

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41
Od tygodnia chodzę na siłownię, ponieważ trochę krzywo na siebie patrzę. Przy wzroście 175 ważę 74kg, w pasie 94 cm i widoczny brzuch.
Chciałbym zacząć od pozbycia się (przynajmniej częściowo) brzucha. Diety na razie nie zmieniam, jem raczej "normalne" domowe posiłki. McDonaldy, i takie tam najwyżej raz na kilka miesięcy. od 2-3 lat nie przytyłem więc zakładam że jedzenie jest raczej ok. Mam prośbę o opinie na temat treningu, tzn. założyłem sobie że będę chodził 3 razy w tygodniu na siłownie przy każdej wizycie bieg na bieżni ok. pół godziny czyli z prędkością biegu ok 9.5 - 10 km/h dystans 5 km. Rozbite na dwa razy 15 min. W przeerwie ćwiczenia na innych przyrządach, ale raczej takie amatorskie. Czyli tygodniowo przebiegam 15 km.
Moje pytanie czy taki trening bez specjalnej diety może być skuteczny i ew. po jakim czasie będzie widać efekty?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
trening bez diety mija sie z celem. aeroby najlepiej robic po silowym a nie w trakcie czy przed.

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 620
A ja myślę, że u nastolatka dieta nie jest konieczna, a aeroby można stosować tak na początku (w ramach rozgrzewki), na końcu treningu siłowego (w ramach wypłukania kwasu mlekowego i aktywnego odpoczynku), jako osobne jednostki treningowe, a także między seriami siłowymi(także jako element odpoczynku aktywnego). Pytanie: Jak Ci wygodniej? Jeśli nie masz wyrobionego zdania, to przetestuj na małych obciążeniach wszystkie 4 opcje po 2-3 tygodnie.

Thinking is everything.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mięso wołowe, czym zastąpić?

Następny temat

2 nurtujące pytania

WHEY premium