SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pytanie o posiłek po treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 395

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 291
Witam .Mam takie pytanie czy po treningu mogę dostarczać węglowodany w postaci (ryżu, ziemniaków) a przed spaniem twaróg chudy 250 g . Czy by mnie nie zalało wtedy jak bym po treningu jadł węgle ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4533 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34420
możesz
po treningu to najlepsza pora na dostarczenie węglowodanów
A proporcje produktów,które jesz-zależą od całokształtu Twojej diety- również od całokształtu zależy to czy się "zalejesz"

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2012-11-29 15:19:15

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzedam sprzęt do klubu fitness

Następny temat

Nowy doradca w dziale

Ciasteczka owsiane Ciasteczka owsiane Czy trening siłowy jest bezpieczny dla dzieci? Czy trening siłowy jest bezpieczny dla dzieci? Nawet jedna dawka testosteronu podnosi poziom cholesterolu Nawet jedna dawka testosteronu podnosi poziom cholesterolu Czy kulturyści powinni powiedzieć prawdę o dopingu? Czy kulturyści powinni powiedzieć prawdę o dopingu? Ryż brązowy - wady i zalety Ryż brązowy - wady i zalety Trening interwałowy zwiększa poziom hormonu wzrostu Trening interwałowy zwiększa poziom hormonu wzrostu BCAA - minimalna skuteczna dawka BCAA - minimalna skuteczna dawka Cardio nie ma sensu, aeroby to przeżytek, wiec co? Cardio nie ma sensu, aeroby to przeżytek, wiec co?