SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pytanie o posiłek po treningu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 380

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 291
Witam .Mam takie pytanie czy po treningu mogę dostarczać węglowodany w postaci (ryżu, ziemniaków) a przed spaniem twaróg chudy 250 g . Czy by mnie nie zalało wtedy jak bym po treningu jadł węgle ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4533 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34420
możesz
po treningu to najlepsza pora na dostarczenie węglowodanów
A proporcje produktów,które jesz-zależą od całokształtu Twojej diety- również od całokształtu zależy to czy się "zalejesz"

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2012-11-29 15:19:15

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzedam sprzęt do klubu fitness

Następny temat

Nowy doradca w dziale

Płatki owsiane czy płatki jaglane? Płatki owsiane czy płatki jaglane? Leksykon suplementacji: kwas ALA Leksykon suplementacji: kwas ALA Dlaczego na redukcji zaleca się jeść więcej białka? Dlaczego na redukcji zaleca się jeść więcej białka? Majewski i kultura wypowiedzi Majewski i kultura wypowiedzi Melvin Anthony i jego sensacyjne podwójne życie! Melvin Anthony i jego sensacyjne podwójne życie! Polekowe zaburzenia erekcji u kulturystów Polekowe zaburzenia erekcji u kulturystów Marcin Łopucki - seksi? Marcin Łopucki - seksi? Niestabilność odcinka lędźwiowego, jak jej unikać? Niestabilność odcinka lędźwiowego, jak jej unikać?