SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o interwały??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 484
Hej mam pytanie. Staz mam niewielki, kondycja niezla, %bf wysoki ok 30% Chciałbym zaczac trenowac wedłog hiit tylko nie wiem jakie interwały zrobic. Móglby mi ktoś poradzic jak powinienem biegac i jak często. WIem ze w dni w ktorych nie mam silowni. Czyli wedlog mojego planu 3 dni w tygodniu. Czy to nie za malo??Jesli gdzies jest odpowiedz na moje pytanie to sorry ale ja nie moglem tego znalezc!Za pomoc dzieki. Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 152 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3655
kondycja niezla przy 30% otluszczeniu? Od czego to masz, odzywki, warzywa ? Cos o tekiej kondycji wiem, przerabialem to na wlasnej dupie.

zacznij od tego
https://www.sfd.pl/temat94699/

Ja na twym miejscu bym zaczal od znacznie mniej wyczerpujacego, aczkolwiek wiecej czasu zajmuje. Marszobieg przy tetnie pomiedzy 60-70 % ani mniej ani wiecej. Jesli chcesz to zacznij od 30 min, sukcesywnie zwiekszajac. Pamietaj jednak ze dieta jest kluczem na redukcji, bez niej mozesz biegac jak dziki i bez rezultatow.

Lub pakuj wiecej miesni wieksze spalanie.

Cokolwiek nie robisz rob to z glowa, w innym przypadku bedziesz tracil czas.
Powodzenia.

If ignorance is bliss than I am very blessed

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 484
Wiesz u mnie wlasnie z kondycją jest dosyc wesolo. Trenowalem kiedys bieganie. Przestalem ze wzgledu na wyjazd i prace. Pzerwy bylo cos 10 mies. teraz troche pobiegalem i kondycji wystarcza bez problemy na 50 minut aerobow (biegania np. po parku) wiec hiita jestem w stanei zniesc(oczywiscie nie 20 minut 20sek max i 10sek spokojnie ale i do tego sie dojdzie moze kiedys ) Co do diety to wlasnie jest duzy problem bo praca nie pozwala mi na trzymanie scislej diety. Oczywiscie moge ograniczyć jedzenie czy unikac tego co najbardziej niezdrowe (slodycze,slodzone napoje itp.) Co do treningu silowego to mam takowy.Tutaj tez jest problem bo trening jest masowy. Wiem ze masorzezby nie da sie zrobic ale nie licze na zmniejszenie bf do 10% tylko o spalenie przede wszystkim brzucha a reszte mam nadzieje zrobic w okresie redukcji.Jesli napisalem cos glupiego to sorry ale jak juz pisalem staz maam niewielki i wiele jeszcze nie wiem. Jesli mialbys jeszcze jakies rady(teraz kiedy juz wiesz wiecej)to bede wdzieczny. POzdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 152 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3655
O 10ciu % mozesz na chwile zapomniec.

Przeczytaj 10 rad ktore daje Tyka o jedzeniu. Czytaj tyle az zapamietasz, lub wydrukuj i zapamietaj, to ci pomoze nie tylko przy cwiczeniach ale i na dlugo po.

Gdy nie masz diety w ktorej sobie wszystko wyliczyles to mozesz zrobic tak jak ja, polowa talerza to warzywa, cwiartka to mieso a nastepna cwiartka to jakies owoce.

Poczytaj o I.G to wazne.

Zwroc uwage na posilki przed jak i po treningowe.

If ignorance is bliss than I am very blessed

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 484
Czytalem 10 rad i dla mnie zachowanie tego bedzie chyba niewykonalne ale ten twoj pomysl juz bardziej do zniesienia sie wydaje. Na posilki przed i po treningu na pewno zwroce uwage(jeszcze bardzo malo wiem),a powiesz mi cos odnosnie tego hitta? Jesli nie to, postaram sie zastosowac do tego co napisal Tyka i zobaczymy co i jak!Dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 152 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3655
Pomysl z podzialem tez od Tyki pochodzi :) gdzies to wyczytalem i zostalo.

HITT zacznij od 10cu minut, zawsze na koniec silowni. Gdy nie chcesz palic miesni wez HMB przed, ja biore 2 sztuki ale gdy poczujesz amoniak dodaj. HMB nie jest szkodliwe.

Po HITT bialko, jest pomocne.

If ignorance is bliss than I am very blessed

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 152 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3655
Sorry, powinno byc HIIT.

If ignorance is bliss than I am very blessed

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 152 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3655
W linku ktory ci podalem przeczytaj odpowiedz Tyki, w razie pytan pytaj go.

Zebys nie mial ze nie wiedzialem....
1. Jedz co 2-3 godziny zjadajac łącznie 6-8 posiłków dziennie

2. Każdy z Twoich posiłków musi zawierać pełne (zawierające wszystkie niezbędne aminokwasy), chude białko

3. Każdy z Twoich posiłków powinien zawierać choć trochę warzyw lub owoców o niskim IG

4. Węglowodany we wszystkich posiłkach poza posiłkami przed i potreningowym powinny pochodzić głównie z warzyw i owoców o niskim IG.

5. Posiłek przedtreningowy powinien byc bogaty w łatwo przyswajalne aminokwasy

6. Posiłek potreningowy powinien zawierać węglowodany proste i łatwo przyswajalne białko w proporcji 2:1

7. Upewnij się że 25-35 procent spożywanych kalorii w Twojej diecie pochodzi z tłuszczy, prz czym 1/3 z tłuszczy nasyconych (zwierzęcych), 1/3 z tłuszczy jednonienasyconych (np. oliwa z oliwek), a 1/3 z tłuszczy wielonienasyconych (olej lniany, rybi itp.)

8. Pij jedynie napoje bezkaloryczne - wodę mineralna niegazowaną, zielona herbatę itp.

9. Z wyjątkiem okresów przed i potreningowych gdzie dopuszczalne są odżywki staraj się jeść wyłącznie naturalne, jak najmniej przetworzone produktu. Unikaj konserwantów, barwników, słodzików itp.

10. Spożycie większych ilości węglowodanów skupiaj zawsze w okolicy przed i potreningowej, posiłki te powinny zawierać znikomą ilość tłuszczu. We wszystkich innych posiłkach dominować powinny tłuszcze a węglowodany powinny być ograniczone do niewielkiej ilości warzyw lub owoców o niskim IG. Oczywiście jak napisano w punkcie 2. białko jest obowiązkowe w każdym posiłku.

Zwroc szczegolna uwage na punkty
4.
5.
6.
7.
9.
10.

Bialko w kazdym posilku. I juz wszystko wiesz

jeszcze raz powodzenia, przy tym % tluszczu szybko ci pojdzie, ale cierpliwosc bedzie na miejscu szczegolnie gdy nie zawsze da sie trzymac diete. Dla mnie to najgorsze.

If ignorance is bliss than I am very blessed

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 152 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3655
poczytaj jeszcze o tym

https://www.sfd.pl/temat58909/ 

If ignorance is bliss than I am very blessed

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 484
hehe widze ze sie zajales sprawa!Dzieki pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W czym duzo białka

Następny temat

Dieta + L-Karnityna

WHEY premium