SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pytanie o Winstrol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2440

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 7358 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36022
Mam takie pytanie, czy jesli zdecydowalem sie na winstrol do cyklu,to lepiej ładowac w strzałach czy w tabletach? Znajomy niedawno skonczył cykl, mowil ze jest b. zadowolony, ale podobno strzały są bolesne jak skurvysyn, z kolei tabsy dają troche po wątrobie(injekcje oczywiscie tez, ale w nieco mniejszym stopniu).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10617 Napisanych postów 43360 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
JA jestem za tabsami =]
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 3951 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 62148
.. tabsy +dosc dużo tańsze -więcej po wątrobie
ampy -drorzsze -injekcja takase +silniejsze/o
..

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 79 Napisanych postów 6929 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32603
winstrol depot zambona

Expert w dziale DOPING

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10617 Napisanych postów 43360 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Wino depot jest o wiele efektywniejsze niz w wersji oralnej!!
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 7358 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36022
Tez tak mysle, rok akademicki sie zacza musze wyglądac jak czlowiek, zaczynam wino+superka i wlasnei z tym winem sie wachalem, szukalem oxy ale to juz łatwiej ciąć komara na oczach ludzi w pałacu kultury niz szukac legita, więc winko wytrawne w wersji Depot sie szykuje i oby mi tylko dupa nie pękła

Odświerzam. Rozpisałby ktos winstrol+superke na jakis elegancki cykl?Jeszcze tego nie bralem niewiem w jakich ilosiach mam zapodawac i co ile.

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2004-10-09 17:45:49
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2635 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29037
1-6 prop 100mg/e2d
1-6 supra 50mg/e2d
1-6 winiacz 50mg/e2d

Out of range.

napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 6260 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37774
zaraz zaraz, czy to nie bahamut smiał sie ze wszystkich ze bedziemy brali "gowno" a on bedzie jadł czysciutką oxe z apteki?

hihihi

napisał(a)
Ekspert
eee Superka jest za***istym koksem, a wino musialem dac bo Oxy nie bylo, same wy***ki albo gówna jakies z British Dragona. A primke tez zamienilem na superke bo ją znaleźć jeszcze trudniej. Ale widzisz, bez metki o omki sie obeszło. A oxa będzie, w zime, specjalnie dla mnie wiec i tak sie zdąże jej nażreć
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 3951 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 62148

....gówna jakieś z BD...nono..
ty jakiś rasowy z apteki jesteś.....

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

napisał(a)
Ekspert
No bo mi wyjątkowo zalezy na "prawosci" towaru , niema byc mowy o wy***ce. Supere mam z apteki swieżą jeszcze pachnie panią magister farmacji , wino niewiem skąd jest ale ale załatwiał farmaceuta tez, ale czy z apteki to niewiem hehe.Winstrol chyba dla zwierząt jest a jej stary ma lecznice to pewnie towar git
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl

Następny temat

Paciorek Wszystkiego Najlepszego!!!

Kolejne sukcesy Polaków na scenie kulturystyki i fitness! Kolejne sukcesy Polaków na scenie kulturystyki i fitness! Ernestine Shepherd- najstarsza kulturystka na świecie! Ernestine Shepherd- najstarsza kulturystka na świecie! Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni Podstawowe ćwiczenia na przyrost mięśni Owoce to kluczowy element diety? Jakie owoce wybrać? Owoce to kluczowy element diety? Jakie owoce wybrać? Jaki jogurt pitny jest najlepszy i najzdrowszy? Jaki jogurt pitny jest najlepszy i najzdrowszy? Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka