Właściciele oraz moderatorzy SFD.pl są zdecydowanymi przeciwnikami stosowania dopingu farmakologicznego w sporcie. Stosowanie dopingu jest nieuczciwym i niemoralnym zachowaniem. Doping jest sztucznym, nienaturalnym sposobem podnoszenia wydolności organizmu. Stosowanie dopingu jest zawsze niebezpieczne oraz niesie ryzyko utraty zdrowia a nawet życia. Czym bardziej amatorskie podejście do tego zagadnienia tym większe potencjalne ryzyko. Absolutnie nigdy nie należy stosować jakichkolwiek farmaceutyków bez konsultacji z właściwym lekarzem prowadzącym. Dział doping służy wyłącznie wymianie informacji, a informacje zawarte w nim nigdy nie mają charakteru instruktażowego i absolutnie jako takie nie mogą być traktowane. Wypowiedzi moderatorów jak i innych użytkowników działu nie są wytycznymi co do sposobów i metod stosowania farmaceutyków; chyba, że dana osoba jest znana jako lekarz właściwej specjalizacji, a jej dane zostały przez nią uczciwie podane w profilu i zweryfikowane przez właścicieli forum. Mimo to właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich doradztwo w tym zakresie (obecnie brak takich osób). Nakłanianie do stosowania dopingu jest przestępstwem i jest postrzegane przez właścicieli portalu jako skrajnie naganne, konsekwencją czego jest wykluczenie z grona użytkowników serwisu. Wszelkie ujawnione próby kupna lub sprzedaży farmaceutyków za pośrednictwem forum będą z całkowitą konsekwencją eliminowane a osoby uczestniczące w procederze i ich dane będą ujawnione organom ścigania. Uprzejmie prosimy o natychmiastowe reakcje i kontakt w przypadku napotkania na naszym forum powyższych zjawisk i sytuacji. Pomoże nam to w zachowaniu bezpieczeństwa użytkowników oraz legalności funkcjonowania forum.
Czy ze względu na to,że Deca Jet jest dwa razy bardziej stężona niż Deca-Durabolin,należy brać jej (Deca Jet) dwa razy mniej na strzał niż Deca-Durabolin? Czyli,np. 200mg e7d w przypadku Deca-Jet to 1ml e7d,a Deca-Durabolin to 2ml e7d,tak? Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
jezeli zeczywiscie w decaject jest nandrolon i stezenie takie jakie jest napisane to mozna brac 2 razy mniej na strzal w porownaniu do d-d. ale czy tyle jest?
1207815189000
BadMad ZASŁUŻONY
Wysłana - 15 kwietnia 2008 16:33
steżenie to stężenie,podane zawsze na flakonie,bije sie wedlug zalozonego planu a nie wedlug ilosci mililitrow.
12 spampostów w suplach i MMA 15 w odżywianiu dlugo dlugo nic... DOPING - spampost nr 100 <brawo>