SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie o łydki

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19
Witam!
Mam problem z chudymi nogami, przede wszystkim łydkami i chciałbym to naprawić Chciałbym jak najszybciej zwiększyć obwód łydki. Możecie mi doradzić jakiś kompleksowy program ćwiczeń? (całych nóg ze wskazaniem na łydki)
Dodam, że taki stan nie jest wynikiem mojego zaniedbania (może troszeczke ), czyli pomijania ćwiczenia nóg na siłowni. Poprostu mogdy nie grałem w piłkę nożną i od kiedy sięgam pamięcią miałem chude nogi. Mój staż treningowy, jeżeli chodzi o siłownie mogę nazwać "amatorskim" lub "spontanicznym" czyli raczej nie regularne ćwiczenie, choć raczej w każdym tygodniu jestem na siłowni przynajmniej 1 raz. Grałem dużo w koszykówkę, mam duży wyskok, nie miałem większych (przewlekłych) kontuzji. Mam 21 lat, 70kg, 178 cm. Piszę to wszystko bo nie wiem co będzie konieczne, a na neta będę wejść dopiero jutro wieczorem i nie chce stopować tematu. Aha, jeżeli chodzi o sprzęt to raczej wolne ciężary Pozdrawiam i z góry dzięki!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 858
eeee tam specjalistyczny ukł. ćwiczeń zapodaj agovirin w łydki efekt murowany

HULKAMANIA RUNNING WILD !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19
Zapodaj sobie w mózg. Pytam poważnie osób które mogą mi pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 858
to chodź w szpilkach jak najwiecej a najlepiej koło jakiejś cyganskiej dzielnicy to odrazu bedziesz miał szybki sprint

HULKAMANIA RUNNING WILD !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
poprostu silownia i zwykly trening miesni nog

czyli
przysiady ze sztanga z przodu/ze sztanga na barkach
wykroki ze sztanga
wyciskanie nogami na suwnicy
wspiecia na palce stojac/siedzac

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21991
A poza wszystkim - niestety nie każdy ma wzorcową genetykę i nie każdy wykształci sobie równomierny rozkład mięśni. Co oczywiście nie znaczy, że nie należy nad takimi "defektami" pracować, wręcz przeciwnie - ja mam ten sam problem: chude nogi a zwłaszcza łydki. W piłkę grałem (i gram), więc u mnie to nie rzutuje.
Co prawda - biję się w pierś i posypuję głowę popiołem - nie zawsze przykładałem się do treningu nóg... Robiłem do zawsze, ale nie zawsze na 100% - wielki błąd, z którym walczę do dziś. Osobiście polecam robienie HST (skoro już pytasz o to w "Alternatywnej..." ;) ) z priorytetem nóg - rób je na początku i wkładaj 100% zaangażowania a efekty będą!

Czego szczerze Tobie i sobie życzę! :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW czy trening dzielony?

Następny temat

HST do oceny

WHEY premium