SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pytanie na temat twarogu i miodu

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 687

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1032
Witam. Otóż jestem obecnie na etapie "zbijania wagi" i chciałem się zapytać, czy miód jest dobry, jeżeli tak, to jaki? Chciałem się zapytać czy z miodem (oczywiście jeżeli można go używać) można na śniadanko sobie zjeść twaróg pół-tłusty (wybieram ten, bo inne mi nie wchodzą).
I z czym polecacie twaróg wcinać na śniadanko?
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1419 Napisanych postów 4506 Wiek 25 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 122379
Moim zdaniem nie ma nic zlego w dodaniu, powiedzmy lyzki ,miodu do twarogu, jesli bardzo Ci smakuje. Natomiast mi osobiscie na redukcji chyba szkoda by bylo kalorii przeznaczac na miod i wolalabym dodac owocow - banana, mrozonych jagodowych, jablko czy cokolwiek co lubisz.

Ja bym zjadla twarog wymieszany wlasnie z owocami, orzechami , wiorkami kokosowymi. W dziale sa tez fajne przepisy na placki np. placki twarogowe od melo.
2

""Doubt is enemy number one of progression"

Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

napisał(a)
Początkujący
Chyba tak właśnie zrobię, że odpuszczę sobie ten miód, a owoców dodam, albo jakiś warzywek.
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6971 Napisanych postów 216592 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 807450
możesz zrobić na słodko lub na słono/ostro

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
@lodzianin1 a podasz mi jakieś przepisy na słono/ ostry?
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1480 Napisanych postów 1841 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87760
cały dział kuchnia stoi otworem z przepisami na śniadania :) ja też uwielbiam twaróg i walczę sam ze sobą, żeby nie jeść go 5 razy dziennie, ale na śniadanko najbardziej polecałbym serniczki/omlety twarogowe - są też w dziale :)
napisał(a)
Początkujący
Na pewno zerknę :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zupa z pieczonej cukinii i czosnku by Malinowa

Następny temat

Weekendowe konkursy z kuchnią SFD-marzec wyniki

Niestabilność odcinka lędźwiowego, jak jej unikać? Niestabilność odcinka lędźwiowego, jak jej unikać? Dieta a KFC? Dieta a KFC? 04-05.11.2017 Mistrzostwa Świata w Kulturystyce – Benidorm Hiszpania - Wyniki 04-05.11.2017 Mistrzostwa Świata w Kulturystyce – Benidorm Hiszpania - Wyniki 11-12.11.2017 Mistrzostwa Świata Juniorów i Weteranów – Bistrita, Rumunia - Wyniki 11-12.11.2017 Mistrzostwa Świata Juniorów i Weteranów – Bistrita, Rumunia - Wyniki Anaboliczne kurczaki z Oxygen Gym Anaboliczne kurczaki z Oxygen Gym Polekowe zaburzenia erekcji u kulturystów Polekowe zaburzenia erekcji u kulturystów Nowy biznes Ady Kaczmarek i jej partnera Nowy biznes Ady Kaczmarek i jej partnera Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna? Przerwa od kreatyny, czy jest konieczna?