logo
zamknij zamknij

Pytanie do grających w siatkę ;)

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 524

0 5 0
napisał(a)
ObitoGRB
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 2016 lat Na forum 81 dni Przeczytanych tematów 52
Witam. Mam pytanie do osób grających w siatkę. Ile godzin tygodniowo trenujecie i ile macie lat? Liczy się także trening poza klubowy. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
anubis84 Moderator
Ekspert
Szacuny 3852 Napisanych postów 88939 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 427416
w siatkę można grać a nie trzeba wcale trenować.

Tobie raczej chodzi o osoby co uprawiają ten sport zawodowo

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

napisał(a)
ObitoGRB
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 2016 lat Na forum 81 dni Przeczytanych tematów 52
Racja, źle tytuł dobrałem ;/
napisał(a)
Norwid
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 186 dni Przeczytanych tematów 67
No hejka :D
16 lat trenuje 3x w tygodniu treningi po 1,5-2h w klubie i poza tak może z 3h w tygodniu poza tym (szkoła,znajomi etc.)
Skąd pytanie?? :D
napisał(a)
ObitoGRB
Początkujący
Chciałem porównać swój trening z innymi , żebym wiedział czy nie trenuje za mało. Też mam 16 lat :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia + Tenis stołowy :)

Następny temat

Zarobki w siatkówce 1,2,3 liga?