SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie do chudziny jordana i wszystkich duigo dystansowców.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
jestem na cyklu ósmy miesiąc jak wiecie hcg idzie co 7-8 tygodni.
chciałbym teraz zrobić króciutki mostek idzi enan razw tygodniu 250mg ew.
Przejdę do meritum chcę troche pobudzić przysadkę jaki dodatek proponujecie do hcg najbardziej skłaniam sie do clomidi może dać prooviron lub wybić estero nieco femarą , arimidexem lub nolvą.
myślałem o czymś takim ale wolę zapytać bardziej zaawansowanych.
sogi za wszystkie merytoryczne wypowiedzi.

Moja propozycja.

HCG najpierw gonasi 2000j po trzech dniach 10 dni 500j ed
plus clomi 50eod może dodać proviron tu siezastanawiam 50mg ed w dwóch dawkach podzielonych lub dać femarę lub arimidex i zbić nieco estero oczywiście taper.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
jordan dobra rzeżba moze nie redukcja dodam ciut salbutamolu i moze
-3kg wystarczy zalany nie jestem.
potem hcg potem masteron lub desma npp i cypio i dodam heliosa db pharmy połaczenie clenu i johy podskórnie i powinno być dobrze zobaczymy.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
Napisz kolego jaki ten cykl jedziesz.
Bo cykl a cykl to różnica.
Też nie przesadzaj z ilościami. Czasami fajnie wszystko działa na małych dawkach HCG czy Provi.

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Daj clomid a estro delikatnie zbij atd sermy po hcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
nie pobudzisz przysadki do produkcji własnego testo do puki będziesz bił choć by najmniejszą dawkę syntetyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
chudzina kiedys pisał że właśnie dawał trochę clomidu do hcg w czasie cyklu,
pobudzić wiem że mi sie nie uda ale może lekko oszukać.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34
jeśli myślisz o clomidzie to oznaki są że czas na odblokowanie a nie na mostek wchodzić napisz w jakim celu chcesz go łykać co ona ma dać

kropelka koksu i morze jedzenia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
oczywiste ze pobudzi przysadke w innym wypadku po zakonczeniu cyklu pct musialoby byc takie moce zeby ruszyc , ze masakra a spadki katastrofalne.
nawet jeden z modow pisal , ze bledem jest robic odblok doklanie np. 2 -3 tyg po danym srodku bo wtedy podaz syntetyka sie konczy i zanim przysadka zacznie produkcje minie.. Moje zdanie jest takie zeby dac na moscie hcg przez 2 tyg potem przez kolejne 2 jedna tabletke clomidu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
dawalem clom 25 cd przez kilka dni (zwykle lacznie z hcg), ale przestalem.
chyba sie nie ludze juz, ze kiedykolwiek zejde z testo nawet mi sie hcg nie chce bic, a jajka marne.

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2011-04-06 18:18:20

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
clom nie pobudzi przysadki dopóki będzie dostawał z zewnątrz testo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34
no właśnie jak się nie myśli o zejściu to po co clomid

kropelka koksu i morze jedzenia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
widzialem badanie, gdzie clom podnosil ponad norme testo w grupie mlodych facetow (gdzie hormonow bylo skolko ugodno), wiec nie wiadomo, czy nie pobudzi. a nawet jak nie pobudzi, to efekty jajkowo-lozkowe tez sa fajne

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Inhibitor aromatazy czy warto do testa?

Następny temat

GINO a LIPO - wątpliwości [lekarz]

WHEY premium