SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pytanie do Gorala

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11506

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 868
Witam,
Przeglądałam to, co zostało napisane o serwatce, ale nie znalazłam tego, co mnie interesuje. Ponieważ z treningu wracam do domu po 20 nie jem już żadnego posiłku, dlatego dla ochrony mięśni chciałabym pić serwatkę. Czy możesz mi polecić jaką i ile? Przy okazji przekazuję pozdrowienia od znajomej z Radomia

zero szacunku dla formy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18854
No moze nie jestem Goralem, ale jezeli chodzi o bialko na noc, to polecam system protein 80, sojavit oraz pro cas 85, (sam osobiscie teraz go spozywam i jestem bardzo zadowolony z efektow).
Wszystkie te bialka znakomicie uzupelniaja braki aminokwasow w organizmie, co zapewni ochrone miesni przed nocnym katabolizmem

Pozdrawaim

ANIMAL

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9859
- też nie jest Góral , ale postaram się pomóc , sądze że posiłek po treningu bogaty w węglowodany i białko ( potreningowy ) jest moim zdaniem bardzo ważny i radziłbym ci ten posiłek zjeść

- co do białka to tez myśle że , pro cas , SP 80 lub EGG bedzie dobrym rozwiązaniem

Pozdrawiam !

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4202 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31385
Górala znajdziesz w dziale BOK 24

ja z serwatek polecam WPI, a jezeli wszystkie bialka to na noc egg protein, system protein 80, albo pro cas 85

heh solider mnie wyprzedil i dal te same propozycje :)

Zmieniony przez - Strongbart w dniu 2004-07-02 11:16:18
napisał(a)
Początkujący
Hej, dzięki za odpowiedź, ale czy aby na pewno zauważyliście, że jestem kobietą? Nie trenuję na masę, a o serwatkę pytałam dlatego, że mojej znajomej to polecono. Ponieważ ostatni posiłek jem ok. 16, to po treningu (zwykle zakończonym 45-60 min aerobami) chciałabym zaoszczędzić to, co już mam w temacie mięśni, pozwalając tylko na spalanie tłuszczu.

zero szacunku dla formy

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18854
Hehe... oczywiscie ,ze zauwazylem, iz jestes kobieta !

A w/w bialka beda stanowily znakomite uzupelnienie wlasnie tego skladnika i bez roznicy czy jestes kobieta czy mezczyzna, liczy sie tylko cel jaki chgcesz osiagnac

Pozdrawiam

ANIMAL

napisał(a)
Początkujący
No tak, pomyliłam działy...

zero szacunku dla formy

napisał(a)
Początkujący
Zapewne chcialas trafic do "swiata fitnessu", ale bez obaw - tutaj tez dostaniesz fachowa pomoc

P.S. A moglabys nam powiedziec jak "wyglada" twoj posilek potreningowy??

Pozdrawiam

Zmieniony przez - Paul_S w dniu 2004-07-02 11:41:52

ANIMAL

napisał(a)
Początkujący
Cel? Pozbycie się tkanki tłuszczowej, co pozwoli na odkrycie tego, czego już dorobiłam się na siłowni. Ponieważ w temacie odżywek jestem calkiem świeża, to mógłbyś mi powiedzieć tak bez skracania jak ten specyfik się nazywa?

zero szacunku dla formy

napisał(a)
Początkujący
No właśnie chodzi o to, że nie ma posiłku potreningowego, bo jest za późno (ok.20.30). Nie chcę jeść o tej porze dodatkowych węglowodanów, dlatego pomyślałam o białku dla ochrony. Źle pomyślałam?

zero szacunku dla formy

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4202 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31385
system protein 80 - polecam wychodzi w miare tanio i jest bardzo dora

na spalanie tlooszczu sprzyda sie roowniez green tea. Polifenole skutecznie pomagają spalic tlooszcz, warto wzbogacic nim diete

Ostatni posilek jesz o 16 ?, czemu ?, jak wygląda Twoja dieta ?

W czasie treningu powstają straty w glikogenie miesniowym, niezaleznie od celu trzeba go uzupelnic, weglowodany beda wykorzystane wlasnie na odbudowe glikogenu, anie na magazynowanie w postaci tkanki tlooszczowej. Wez bezposrednio po trennigu porcje weglowodanoow(mogą byc nawet proste). Np: glukoza, albo carbo, wafle ryzowe.

Zmieniony przez - Strongbart w dniu 2004-07-02 11:51:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

START W ZAWODACH - krok po kroku

Następny temat

Cykl masowy za około 300zł oraz do tego dieta

Niekonwencjonalne ćwiczenia na piekielnie mocny chwyt Niekonwencjonalne ćwiczenia na piekielnie mocny chwyt Beta-alanina sposobem na długowieczność Beta-alanina sposobem na długowieczność SERM zwiększają poziom testosteronu tylko u mężczyzn SERM zwiększają poziom testosteronu tylko u mężczyzn Fit Lovers wystąpią w popularnym reality show! Fit Lovers wystąpią w popularnym reality show! John David Glaude - od otyłego do bestii John David Glaude - od otyłego do bestii Jakie owoce jeść po treningu? Jakie owoce jeść po treningu? Kwas mlekowy chroni komórki Kwas mlekowy chroni komórki Stefanie Moir: Vegańska aktywistka propagująca fitness Stefanie Moir: Vegańska aktywistka propagująca fitness