SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pytanie ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1178

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 178
Witam,chciałbym zapytać się czy mogę jeść biszkopty i jogurty.Nie jem słodyczy i tych typu rzeczy ponieważ zacząłem ćwiczyć (1 dzień trening-drugi przerwa i tak w kółko) I oto moje pytanie czy można jeść takie rzeczy ? Jogurt jaki piję (Muller) ma:
Wartość odżywczą w 100g. 319KJ/76kcal
Białko:3,3g.
Węglowodany:12,2g.
w tym cukry:11,5
Tłuszcz:1,5g.
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:1,0g.
Błonnik:0,01g.
Sód:0,05g.
Czy on jest dobry ? jakie byście polecali najlepsze... :/ Pomocyyy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 364 Napisanych postów 8676 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 130649
oba produkty to "śmieci", nie warte uwagi

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 178
kocio2009 - polecasz jakiś jogurt ? biszkopty odstawiłem bo tak to ogl. nie jem nic słodkiego ani gazowane itp.,a resztę posiłków jem normalnie(zdrowo) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 364 Napisanych postów 8676 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 130649
jogurt naturalny, od czasu do czasu jako dodatek. lepsze są fermentowane produkty mleczne, jak chocby kefir, maslanka, zsiadłe mleko- ale rowniez jako dodatek a nie posilek i nie wiekszosc w diecie

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki,a owoce i warzywa są zalecane ? Warzywa to normalne,ale owoce jakie jadam do Grejfrut i jabłko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
owoce i warzywa warto jesc każde. Dieta musi byc urozmaicona

p.s. nie spamuj mi na prv, tu masz temat i tu zadawaj pytania.

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dobrze no to póki co tyle :) troszkę rad zebrałem,dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
kocio2009 jeszcze ostatnie pytanko- płatki na mleku i ser żółty,można jeść ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 15 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 492
płatki owsiane górski super sprawa, na mleku zależy jakim ;) na pewno nie kartonowym , butelkowane albo naturalne najlepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Noo mleczko tylko w butelkowym ;) zwyczajne takie typowe :) a płatki kukurydziane ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 15 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 492
owsiane albo musli ;) inaczej "będziesz rósł jak na kanapeczkach" ;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak efektów mmimio diety i ćwiczeń

Następny temat

Ile kalorii?