SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pytanie ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1026

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 178
Witam,chciałbym zapytać się czy mogę jeść biszkopty i jogurty.Nie jem słodyczy i tych typu rzeczy ponieważ zacząłem ćwiczyć (1 dzień trening-drugi przerwa i tak w kółko) I oto moje pytanie czy można jeść takie rzeczy ? Jogurt jaki piję (Muller) ma:
Wartość odżywczą w 100g. 319KJ/76kcal
Białko:3,3g.
Węglowodany:12,2g.
w tym cukry:11,5
Tłuszcz:1,5g.
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:1,0g.
Błonnik:0,01g.
Sód:0,05g.
Czy on jest dobry ? jakie byście polecali najlepsze... :/ Pomocyyy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 363 Napisanych postów 8676 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 130649
oba produkty to "śmieci", nie warte uwagi

Stop wishing start doing

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 20 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 178
kocio2009 - polecasz jakiś jogurt ? biszkopty odstawiłem bo tak to ogl. nie jem nic słodkiego ani gazowane itp.,a resztę posiłków jem normalnie(zdrowo) :)
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 363 Napisanych postów 8676 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 130649
jogurt naturalny, od czasu do czasu jako dodatek. lepsze są fermentowane produkty mleczne, jak chocby kefir, maslanka, zsiadłe mleko- ale rowniez jako dodatek a nie posilek i nie wiekszosc w diecie

Stop wishing start doing

napisał(a)
Początkujący
Dzięki,a owoce i warzywa są zalecane ? Warzywa to normalne,ale owoce jakie jadam do Grejfrut i jabłko
napisał(a)
Ekspert
owoce i warzywa warto jesc każde. Dieta musi byc urozmaicona

p.s. nie spamuj mi na prv, tu masz temat i tu zadawaj pytania.

Stop wishing start doing

napisał(a)
Początkujący
Dobrze no to póki co tyle :) troszkę rad zebrałem,dzięki
napisał(a)
Początkujący
kocio2009 jeszcze ostatnie pytanko- płatki na mleku i ser żółty,można jeść ?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 15 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 492
płatki owsiane górski super sprawa, na mleku zależy jakim ;) na pewno nie kartonowym , butelkowane albo naturalne najlepsze
napisał(a)
Początkujący
Noo mleczko tylko w butelkowym ;) zwyczajne takie typowe :) a płatki kukurydziane ;d
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 15 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 492
owsiane albo musli ;) inaczej "będziesz rósł jak na kanapeczkach" ;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak efektów mmimio diety i ćwiczeń

Następny temat

Ile kalorii?

Sprawdź czy powinieneś suplementować witaminę D Sprawdź czy powinieneś suplementować witaminę D Co jeść, żeby lepiej spać? Dieta na bezsenność Co jeść, żeby lepiej spać? Dieta na bezsenność Trening na 2 godziny tygodniowo Trening na 2 godziny tygodniowo Nie żyje Mohamed Saad- wicemistrz świata Nie żyje Mohamed Saad- wicemistrz świata 10 najważniejszych wydarzeń w 2017 roku na SFD 10 najważniejszych wydarzeń w 2017 roku na SFD Co jeść, żeby schudnąć? 15 najlepszych produktów żywnościowych Co jeść, żeby schudnąć? 15 najlepszych produktów żywnościowych  Czy można budować mięśnie jedząc trzy posiłki dziennie? Czy można budować mięśnie jedząc trzy posiłki dziennie? 9 wskazówek na masę dla ektomorfika 9 wskazówek na masę dla ektomorfika