SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2710
Panowie mam pytanie , biore Enana PMP + meta Malaya , i chcialem zrobic sobie badania na poziom testosteronu we krwi i tak czytałem na stronie przychodni ze sa dwa rodzaje badania na : testosteron wolny i testosteron calkowity jedno jest tansze jedno drozsze ktore wybrac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Ale co ci to da ? bo ja nie rozumiem. Skoro działa to jakie to ma znaczenie ? Porównasz z kolega jak nie wiecie jaki mieliście test przed cyklem ? Mija się z celem.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
tańsze, całkowity

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Nie ma przeciwwskazań abyś wykonaj 2.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Nie ma przeciwwskazań żebyś sobie zrobił komplet badan Na pewno się przydadzą.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 672
robisz badanie całkowitego, bez sensu wyp*****lać hajs na wolny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2710
Dobra ja nie mam kasy teraz tyle zeby se komplety badan robic chodzi mi o poziom tescia zeby sprawdzic czy wszsytko dziala jak nalezy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to test całkowity _ szybsze wyniki i tanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
michas376
Dobra ja nie mam kasy teraz tyle zeby se komplety badan robic chodzi mi o poziom tescia zeby sprawdzic czy wszsytko dziala jak nalezy :)


To się zapisz na warcaby jak nie masz kasy. Saa kosztuje i badania tez.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2710
8x8 i o taka odpowiedz mi chodzilo dzieki :) Adamsky wiem ze badania kosztuja ale narazie interesuje mnie poziom tescia , bede mial kase to zrobie reszte wole diete trzymac niz wydac teraz 200zł na badania , czuje sie dobrze nie mam zadnych niepokojacych oznak negatywnego dzialania SSA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94391 Napisanych postów 364318 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668769
ale nie jesteś zadowolony z cyklu?czy po prostu chcesz zrobić aby zobaczyć wynik?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2710
kolego w 4 tygodnie 7 kg zrobilem power+ libido tez chce cos urwać , poprostu kolega tez bedzie robic cykl na tym samym i chcemy zobaczyc wynik tescia , dzialac działa jestem zadowolony ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omnadren 250 ED

Następny temat

anavar winko

WHEY premium