SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania ogólne o Split x4.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 610 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4773
Hej. Krótko i konkretnie: Dieta jest, suple: Ostrowia, mono Olimpu. Staż ok 1.5 roku.

Ćwicze spiltem 4 razy w tyg ale chciałem troche teraz dołożyć do treningu z okazji zbliżających się wakacji. Czy rozstawienie:

Pon:
-Klatka 12 serii
-Triceps 9 serii
-Brzuch

Wtorek:
-Plecy 12 serii
-Barki 9 serii
-Biceps 6 serii

Czwartek:
-Klatka 12 serii
-Triceps 9 serii
-Brzuch

Piątek:
-Nogi 12 serii
-Barki 12 serii
-Biceps 9 serii

będzie dobre? Wiem że troche to wypełnione ale chciałem główne części ćwiczyć 2 razy w tyg a FBW mi nie podpasowało. Co do ilości serii wałśnie nie jestem pewien więc prosze o wskazówki. Mile widziana fachowa pomoc.

I pytanie z innej beczki. Biore ostrowie wedłóg braków w diecie (ok 50 g prochu czyli 40 g białka) i tu moje pytanie. Czy łyżka stołowa na pewno ma 10 g? Bo biore już ją z tydzień a zeszło z 1/6 opakowania. Myślicie by dawać 3 czubate łyżki na porcje (ok 30 g)? Nie mam wagi kuchennej

A i jeszcze, ten trening nie jest dla mnie morderczy, razem z rozgrzewką trwa ok 2 godzinek. Cel troszkę masa ale bardziej rzeźba.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 610 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4773
Dzięki wezmę to pod uwagę :).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja tłuszczyku

Następny temat

Bieanie długo dystansowe -- porady dla jasia

WHEY premium