SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Pytania odnośnie naborów do testowania suplementów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 895

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6286 Napisanych postów 67864 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 890378
Tutaj zadajemy pytania odnośnie testów suplementów, prowadzenia tematów testowych, zasad rywalizacji itd
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5833 Napisanych postów 5026 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 258153
to ja otworzę worek z pytaniami,
jest podany termin trwania 7-8tygodni, a czas rozpoczęcia jest określony? pytanie stąd, że redukcję mam zaplanowaną od tygodnia 14/2018 czyli pierwszy tydzień kwietnia, więc jeżeli będzie wymogiem rozpoczęcie redukcji prawie, że natychmiast po wynikach to nie ma sensu się zgłaszać.... choć jeszcze kilka dni temu miałem moment zawahania i chciałem redukcję zaczynać już od tygodnia 10-11/2018
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6286 Napisanych postów 67864 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 890378
przeprowadzamy nabór - max pewnie 1,5 tyg, ogarniamy zamówienia + wysyłkę, testerzy przygotowują wypiskę początkową i lecimy z tematem, więc pewnie połowa marca gdzieś start, zawsze jest sens aby się zgłosić! Jak wygrasz to się będziesz zastawnaiał ,czy przyspieszyć redukcję, mocniej podbić ostatnie dni masy, czy coś innego ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5833 Napisanych postów 5026 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 258153
mocniej podbić ostatnie dni to już się chyba nie da, bo szło "tak sobie" i straciłem cierpliwość do masy na próbach "lean bulking" więc końcówka już dosłownie "po grubości" leci i wymknęła się lekko spod kontroli w sumie to racja, nie zaszkodzi się zgłosić tym bardziej, że to zawsze kolejna motywacja, a w tym roku zamierzam zrobić życióweczkę i w planach od początku redukcji odpalić Bloga
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 532 Wiek 22 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10129
Czekamy na wyniki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suplementacja przy długotrwałym stresie