SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania do etapu 3

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 273
Cześćmam kilka pytań.
1.Przysiad (siady do kąta prostego czy niżej?dobrze jest wykonane ćwicenie jeżeli robimy niżej i odrywamy pięty czy podkładać cos i schodzić niżej niżej szczelają troche kolana do kąta nie?
2.Wyciskanie
3.Martwy ciąg (czy trzeba zakładać pas początkującemu?bezpieczeństwo ponad wszystko!)
4.Military press (na stojąco czy na siedząco preferujecie?wykonuje na ławeczce)
5.Wyciskanie wąskim chwytem z flarowaniem łokci (flarowanie to łokcie szeroko na boki czy jak na tym filmiku?)
http://m.



6.Uginanie ze sztangą(raczej na stojąco?)

Wszędzie po 4 serie i 12 powtórzeń.ćwiczymy 3 razy w tygodniu
Odstepy miedzy seriami 60s miedzy ćwiczeniami też?
Czy nie powinnem przestawic kolejnosci duzy mięsień,mały mięsień?
Czy zwiększać cieżary w ostatniej seri czy robić tym samym i jak czuje sie na siłach to co trening ale serie tym samym obciązeniem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
1. niżej
2.
3. nie
4. stojąco
5. masz film w leksykonie
6. obojętne

Kolejności nie powinieneś przestawiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 273
1.niżej ale starać się nie odrywać pięt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
a. Pięty absolutnie nie mogą się odrywać. Albo delikatne podkładki, albo zmniejszasz zakres; cały czas zresztą powinieneś się rozciągać niezależnie od wybranej opcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 273
3.Masz racje ćwiczy się prostownik grzbietu pas izoluje tylko 4. mam niski sufit w pokoju tylko siedząco musze albo gnać z sztangą gdzie indziej ale czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 273
Kolana już nie strzelają, bez odrywania stóp jest lepiej.3 trening za mną jedynie czułem na początku :martwy ciąg , barki i biceps teraz tylko barki i biceps który najwięcej daje mi w kość żyła strasznie się napina:) .Mam pytanie odnośnie a6w ćwiczę już 8 dzień 6 ćwiczeń czy jest sens?Bo czytam dużo negatywnych opinii o tym planie nie wim czy przerwać bo jest dość ciężki i zacząć może coś innego?chodzi mi aby spalić trochę sadła z niego,bieganie na pewno by pomogło.Nie wiem czy dalej kontynuować a6w czy brać się za coś innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 273
Mam pytanie czy etap 3 i 4 można zastąpić wszystkie ćwiczenia sztangą na hantelki?chodzi mi zabrać sprzęt w delegacje.Np.California press niedobrze by się ćwiczyło nie wiem jak i inne ćwiczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 273
Ten trening z 60 sekundowymi odpoczynkami między seriami,powtórzeniami i ćwiczeniami to jak interwał.Jest ciężki przez te krótkie odstępy czasem zieje jak ,,pies" robię po 4 serie po 12 powtórzeń każde ćwiczenie,dokładając ciężar np 1/12/45kg ;2/12/45kg ;3/12/47kg ;4/10-12/47kg -staram się robić maksami abym wykonał prawidłowych 12 powtórzeń w ostatniej serii abym nie spadł mniej niż 10.Czasem aż czuje taki ucisk w głowie,wtedy jest mi bardzo gorąco.Chciałbym się zapytać czy wszystko dobrze robię,technicznie raczej się przykładam w martwym ciągu raczej mi coś czasem puści.Co robić w wolne dni bo po treningach nie mam zakwasów?Regenerować bo czuje się żeby trening robić co dzień,ponieważ to mój jedyny wysiłek w ciągu dnia na teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 273
Po 2 miesiącach etapu3 przybyło (2cm bic,klata 3,przedramię 1,udo 2,łydka1)wyniki siłowe w seriach4x12 tym samym ciężarem więcej o ok(siady-16kg,WL-10kg,MC-8kg,WŻ-6kg,W wąsko-6kg,Uginanie-3kg)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny [Masa]

Następny temat

Silownia i boks

WHEY premium